Správny zvuk je možný len pomocou zvukového panela

Často televízor ponúka veľký obraz, v ktorom zvuk chrastne ako prenosné rádio. Pomocou zvukovej lišty môžete vychutnať bohatý zvuk. Problém s televíznym zvukom je vyriešený lacným a elegantným. Každý televízor môže už pľuvať na menej ako 200 eur veľkých zvukov. Koniec koncov, každá LCD TV sa stáva tenšou a tenšou a dokonca aj obrovské televízory stoja pod palcami do hĺbky. Aj keď to prináša prospech optike, ale akustika trpí. Koniec koncov, nie je dostatok priestoru pre reproduktor, ktorý by obsahoval zvukové reproduktory. Fanúšikovia domáceho kina by sa nemali obťažovať, pretože zvyčajne pripojili k televízoru zvukový systém 5.1, 7.1 alebo dokonca 9.1. Hoci to prináša impozantný priestorový zvuk, potrebný kábel a reproduktorový šalát je tu nepríjemný. Zvyčajne sa takýto systém môže šíriť iba v jednej domácnosti.

Zvukový panel pre lepší zvuk televízie

Prostredníctvom zvukovej lišty môže každý získať lepší zvuk z televízie. Soundbars sú alternatívou, ktorá je melodická, ľahko intuitívna a elegantná. Myšlienkou tejto produktovej kategórie je, že niekoľko reproduktorov je umiestnených v krabici, ktorá je široká 40 palcov a niekoľko centimetrov vysoká. Pre generovanie zvuku máte k dispozícii viac rezonančného priestoru, a preto je v porovnaní s televízorom lepší zvuk. Pre ostré basy poskytuje aj samostatný subwoofer. Všeobecne platí, že vedenie sa uskutočňuje iba dvomi odizolovaniami. Niektoré zvukové panely dokonca dokážu vytvoriť priestorový zvuk úžasne dobre, ale nie s kvalitou boxu 5.1. Na stránkach www.neue-soundbartests.de sme našli veľmi dobré testy na aktuálne zvukové panely. Tu môžete určite nájsť užitočné informácie. Bude dokonca aj detailný test zvukovej karty Samsung a tiež test Sony Soundbar.

Zvláštnosti zvukovej lišty

Zvukový panel sa často označuje ako zvukový projektor. Jedná sa o zvukové výstupné zariadenie s dĺžkou až jeden meter, ktoré sa nachádza pod televízorom. V závislosti od modelu je subwoofer k dispozícii samostatne alebo integrovaný. V porovnaní so systémom priestorového zvuku zvuková karta šetrí veľa priestoru a dodáva vysoko kvalitný zvuk. Pretože je len jeden reproduktor, zvuk televízora sa nedá porovnať so zvukom priestorového zvuku. Zvuk sa však simuluje. Pomocou oneskorení alebo odrazu zvuku domácich stien vzniká priestorový zvuk. Stereo prehrávanie zvukovej karty je veľmi praktické. Priestorový zvuk však nemôže konkurovať vysokokvalitnému priestorovému zvukovému systému. Ak je však k dispozícii len málo priestoru, alebo dokonca v malých miestnostiach, Soundbar bude produkovať veľmi dobrý zvuk. Je vhodný najmä pre ľudí, ktorí chcú lepší zvuk televízie bez toho, aby museli riešiť komplikované umiestnenie zvukového systému. Výhody zvukovej lišty sú:

  • jednoduchá inštalácia / pripojenie s malým káblom
  • veľmi dobrý virtuálny zvuk a nadčasový moderný dizajn
  • ideálne pre malé a stredne veľké izby

 

Previous Post
Follicle RX
Krása

Follicle RX Recenzie, názory, cena a kúpiť

Next Post
Waist Trainer
Krása

Waist Trainer Recenzie, názory, cena a kúpiť