Xone Phone Recenzie, cena a skúsenosti

V modernej dobe má každý smartphone. V niektorých prípadoch ide o špičkové zariadenia, ktoré boli veľmi vysoké. Bohužiaľ, v mnohých ohľadoch je to dnes stále tak, že najmä v prípade smartphonov dvaja výrobcovia získavajú body so svojimi zákazníkmi, pokiaľ ide o vysokú kvalitu a funkčnosť, spárovaní s krásnym dizajnom: Samsung a Apple. Obaja výrobcovia však predávajú svoje telefóny za relatívne vysokú cenu, takže nie každý ich môže získať. Namiesto toho sa kupujú ďalšie zariadenia, kde musíte očakávať straty výkonu, problémy a ďalšie. Vďaka Xone Phone sú tieto časy u konca. Vďaka tomuto modelu je možné získať kvalitný mobilný telefón, ktorý prináša dobré vlastnosti oboch výrobcov.

Čo je Xone Phone?

Xone Phone je smartfón, ktorý má veľmi podobný dizajn ako iný model na trhu. Predná strana vyzerá veľmi podobne ako zariadenie iPhone X, zatiaľ čo zadná strana vyzerá skôr ako modely Samsung. Je to mobilný telefón, ktorý je vybavený najmodernejšou technológiou, vyzerá dobre a môžete sa spoľahnúť na jeho výkon. Tu sú jeho vlastnosti:

 • 5,7-palcová viacdotyková obrazovka IPS
 • 4G LTE internet
 • Dual Micro & Nano SIM
 • 16 MP dvojitá zadná kamera a 5 MP predná kamera
 • Vysoko výkonná batéria
 • Snímač odtlačkov prstov
 • operačný systém Android

Xone Phone

Okrem jasného displeja je integrovaná kvalitná kamera, pomocou ktorej môžete snímať krásne fotografie. Pokiaľ ide o batériu, telefón drží po celý deň a zabezpečuje dobrú funkciu. Ľahká obsluha a ďalšie funkcie sú samozrejmosťou. Mobilný telefón tak dokáže udržať konkurenciu veľmi dobre a je k dispozícii aj pre ľudí, ktorí majú nižší rozpočet.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Čo je to smartphone?

V zásade každý dnes vlastní mobilný telefón. Bez toho, aby ste opustili taký dom, si to mnohí nevedia predstaviť. Len situácia, keď sa chceme nachádzať v obchode a porovnávať ceny, si vyžaduje prepravu smartfónu, ktorý umožňuje pripojenie na internet. So zariadením sme dosiahnuteľní, máme možnosť vytvárať poznámky kedykoľvek, uskutočňovať telefonické hovory a mať ich na cestách, pokiaľ ide o navigáciu. Vychádzať bez mobilného telefónu alebo smartfónu je v súčasnosti dosť ťažké, ale to tiež znamená, že špičkové zariadenia majú často príliš veľkú cenu. S týmto modelom sa to však líši.

Prečo potrebujem Xone Phone?

Produkt osloví najmä tých, ktorí by chceli kúpiť kvalitné zariadenie, ale nemôžu si dovoliť veľmi vysoký rozpočet. V zásade je vhodný pre mladých i starých, bez ohľadu na to, či ste muž alebo žena. Je to výzva najmä pre tých, ktorí si skutočne chcú kúpiť lacný smartphone od spoločnosti Apple alebo Samsung, ale za to nemôžu minúť potrebné peniaze. V zásade má každý právo vlastniť správne fungujúci mobilný telefón bez toho, aby musel minúť veľa peňazí. Okrem toho oslovuje ľudí, ktorí chcú na svojom mobilnom telefóne zabezpečiť určitú bezpečnosť. Vďaka snímaču odtlačkov prstov a dokonca aj odomknutiu Face-ID je tento model veľmi vhodný pre týchto ľudí.

Ako sa produkt používa?

V podstate ako akýkoľvek iný smartphone. Pre lepšiu použiteľnosť je nainštalovaný operačný systém. Android 8.1 je v zariadení nainštalovaný, ale vždy je možné ho aktualizovať na najnovšiu verziu. Android 8.1 je známy tým, že optimalizuje pracovný tok a zároveň poskytuje optimálnu použiteľnosť pre všetkých. Pri dodávke je potrebné najskôr vykonať všetky osobné nastavenia. Mobilný telefón vedie používateľa zrozumiteľným systémom a môže sa používať už po krátkej dobe. Rozpoznanie tváre sa nastavuje na displeji a prednej kamere počas nastavovania, ale snímač odtlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane vnútri malého vybrania. Možno ho nastaviť aj neskôr pomocou ponuky, ale ponúka optimálny spôsob odomknutia zariadenia a prispôsobenie rôznych funkcií.

Aké sú výhody a nevýhody Xone Phone?

Tak ako každé zariadenie, aj toto má svoje výhody a nevýhody, ktoré by sme radi uviedli nižšie. Toto môže navyše ovplyvniť rozhodnutie o kúpe.

výhody

 • ľahká obsluha
 • príjemný dizajn
 • spoľahlivá batéria
 • Ochrana osobných údajov vďaka snímaču odtlačkov prstov a rozpoznaniu tváre
 • výhodná cena

nevýhody

 • nie sú známe

Ako vidíte, výhody sú zrejmé, zatiaľ čo neexistujú žiadne nevýhody. Výrobca vybavil smartphone všetkým, čo robí užívateľovi radosťou, a ponúka ho za skutočne prijateľnú cenu.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Všeobecné testy kvality telefónu a kvality

Tiež sme sa chceli presvedčiť o kvalite a schopnostiach Xone Phone a urobiť test. V ňom sme skontrolovali funkcie, rýchlosť a ďalšie atribúty, ktorým zvyčajne venujete pozornosť pomocou smartfónu. Pri vybaľovaní sa zariadenie už cítilo veľmi cenné. Zapnutie a štartovanie bolo také dôležité, čo nám ukázalo, že rýchlosť dokáže udržať konkurenciu dobre. Kontrola funkčnosti ukázala plynulý chod, aj pokiaľ ide o snímač odtlačkov prstov a rozpoznanie tváre. Celkovo sme z tohto Xone Phone boli veľmi nadšení a môžeme potvrdiť, že má dobrú kvalitu, ktorá je pôsobivá. Pokiaľ ide o dizajn, nemusíte nutne milovať fialové, ale vzhľadom na vlastnosti a možnosť pridať nárazník alebo puzdro do zariadenia, aby mu dali inú farbu, bolo to v poriadku. Kvalitatívne a funkčne nás vždy presvedčila.

Všeobecné skúsenosti a názory na telefón Xone Phone

Preskúmali sme aj recenzie od iných používateľov a zistili sme, že väčšina ľudí by už nechcela zariadenie obchodovať. Nadšenie bolo skvelé, väčšina popisuje ľahkú manipuláciu a že mobilný telefón im dáva dojem, že majú kvalitu. Dokonca aj používatelia zariadení iPhone alebo Samsung jednoznačne podporovali toto zariadenie a kupovali ho znova a znova. Mnohí hovorili predovšetkým o cene ako o dôvode nákupu, kde boli potom presvedčení, že by ste mohli ľahko požadovať dvakrát toľko úrovne funkcií a vlastností.

Negatívna správa zo všetkých posudkov bola len zriedka, takže je možné vyvodiť záver, že bola prijatá veľmi dobre.

Existujú známe problémy s telefónom Xone Phone?

Pokiaľ ide o problémy, ani my, ani ostatní používatelia sme si nič nevšimli. Prístroj pracuje dokonale, sľubuje vytrvalú batériu, ktorá ukazuje výkon počas celého dňa, a preto sa musí nabíjať iba raz denne. Vo všeobecnosti nemôžeme nahlásiť nič negatívne.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Kde si môžem kúpiť Xone Phone?

Prístroj sa dá najlepšie kúpiť priamo od výrobcu, ktorý ponúka výrobky na svojej vlastnej domovskej stránke. Veľkou výhodou je, že nielenže získate všetky potrebné informácie, ale aj zľavu pri objednávaní viacerých zariadení. Toto ohromujúce je umožniť niekomu napríklad vybaviť celú jeho rodinu. Čím viac modelov kúpite, tým lacnejšie je. Doprava je rýchla, takže o niekoľko pracovných dní je balík doručený a môžete začať okamžite. Platba sa vykonáva najbezpečnejším možným spôsobom vrátane kreditnej karty alebo Paypal. To nemôže byť lepšie!

Kúpiť Xone Phone

Technické podrobnosti o Xone Phone

Vráťme sa teraz k technickým detailom, aby sme znalcom poskytli ešte lepší dojem. Tu sú technické štatistiky, pokiaľ ide o možnosti a výkon:

 • batéria 3 350 mAh (290 hodín v pohotovostnom režime, 9 hodín hovoru, 23 hodín hudby)
 • štvorjadrový procesor 1,3 GHz
 • 2 GB RAM
 • 16 GB ROM
 • 128 GB rozšírenie SD
 • 16 MP zadná kamera + 5 MP predná kamera
 • Displej s pomerom strán 19: 9
 • 5,7 palca HD + s rozlíšením 1498 × 720 pixelov

Zariadenie má preto všetko, čo potrebuje na zabezpečenie vynikajúcej funkcie. Aj napriek veľmi podobnému telefónu iPhone X môže zariadenie veľmi dobre zvíťaziť. Pokiaľ ide o operačný systém, v systéme Android 8.1 sa nespúšťa, môže sa však kedykoľvek aktualizovať.

Xone Phone Recenzie a odporúčania

Xone Phone posudzujeme s veľmi dobrým úsudkom, pretože môže veľmi dobre zvíťaziť proti svojim konkurentom a má tiež viditeľnú cenu. Vďaka tomuto zariadeniu majú užívatelia možnosť získať dobrý telefón za mierne nižšiu cenu, ktorej funkciu ocenia. Písanie internetu a správ nie je problémom tohto zariadenia. Vyzerá tiež veľmi dobre, má snímač odtlačkov prstov a Face-ID a ponúka tak užívateľovi obzvlášť dobrú bezpečnosť. Problémy sa neobjavili u používateľov ani pri našom teste. Preto odporúčame produkt každému, kto chce mať prístup k vysokokvalitnému mobilnému telefónu, ale nemusí nutne platiť malé šťastie. Celkovo bol telefón veľmi presvedčivý. Ďalšie skúsenosti zákazníkov sú k dispozícii prostredníctvom tohto odkazu! *

Informácie o dodávateľovi alebo prepravcovi

Poskytovateľ je spoločnosť so sídlom v Estónsku. Tu je úplná adresa:

 • Novads OU
 • Narva mnt 7, 5. poschodie
 • Tallinn, 10117
 • Estónsko

V prípade akýchkoľvek otázok alebo ďalších informácií spoločnosť zriadila aj e-mailovú adresu. Toto je: [email protected] Ak chcete volať, máte k dispozícii aj telefónne číslo: +44 20 3808 9234. Horúca linka je k dispozícii 24 hodín denne, a tak poskytuje optimálnu zákaznícku podporu, ktorá je užitočná, keď ju potrebujete.

Domovská stránka: https://hyperstech.com *

Logo Xone Phone

Zoznam zdrojov a ďalšie odkazy
 1. https://sk.wikipedia.org/wiki/Smartf%C3%B3n
 2. https://www.fony.sk/clanky/7709-aky-je-rozdiel-medzi-smartfonom-a-beznym-telefonom
 3. https://www.pcexpres.sk/blog/prvy-smartphone

Xone Phone

8.5
Materiál 9.0
Použiteľnosť 8.5
Použitie 8.5
Cena 8.0
Previous Post
MemorySafeX
Gadgets

MemorySafeX Recenzie, cena a skúsenosti

Next Post
keto guru
Znížiť

Keto Guru Recenzie, cena a skúsenosti