X Pro Drone Recenzie, cena a skúsenosti

Drony sú v posledných rokoch podstatne populárnejšie. Bohužiaľ, v závislosti od jeho veľkosti potrebujete vodičský preukaz a dokonca aj letové povolenie. S X Pro Drone však každý začiatočník aj pokročilý užívateľ získa dron, s ktorým sa ľahko manipuluje a je možné ho ovládať pomocou smartfónu. Pozreli sme sa na dron s 4K kamerou a chceli sme vedieť, či výrobca sľubuje príliš veľa. Ďalej preto objasníme všetky podrobnosti a poskytneme hlbší prehľad.

Čo je X Pro Drone?

X Pro Drone je dron, ktorý môže byť úplne ľahké ovládanie cez Smartphone listy. Manipulácia je detská hra a čas letu je vyvážený. Výrobca kladie osobitný dôraz na nasledujúce vlastnosti:

 • jednoduchá obsluha pomocou smartfónu
 • vysoké rozlíšenie vďaka kamere 4K a fotografie vysokej kvality
 • vyhýba sa kolíziám a samostatne pristáva
 • fotoaparát sa automaticky stabilizuje
 • má kompaktný a minimalistický vzhľad
 • rovnako zaujímavé pre začiatočníkov aj pokročilých študentov

X Pro Drone

 

Ako vidíte, dron má všetky schopnosti, ktoré by ste od dobrého modelu čakali. Je zaujímavý pre začiatočníkov aj pokročilých pilotov, ľahko sa ovláda a má všetky dobré vlastnosti, aby sa tak rýchlo nerozbil.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Čo robí X Pro Drone?

Ak ste vždy chceli s dronom lietať, X Pro Drone je tou správnou voľbou. Dron umožňuje začiatočníkom aj pokročilým pilotom získať jednoduchý dron s dobrými zručnosťami. To robí dobré obrázky s fotoaparátom 4K ako aj vysoko kvalitné fotografie s rozlíšením 12 MP. Zároveň má vyvážený čas letu a je k dispozícii v dobrom pomere ceny a výkonu. Navyše nepotrebujete vodičský preukaz ani povolenie na jeho použitie, ako to v dnešnej dobe býva.

Prečo potrebujem X Pro Drone?

X Pro Drone je zameraný na všetkých ľudí, ktorí by chceli vlastniť dron, ktorý má dobrú hodnotu za dané peniaze. Tento model je ľahko použiteľný pre malých aj veľkých a ponúka obrovské výhody. Kamera s rozlíšením 4K zaznamenáva nádherné videá a fotografie s rozlíšením 12 MP sú ostré ako britva. Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov. a môžu ich prevádzkovať muži aj ženy. Celkovo si užívatelia s dronom užijú veľa zábavy a svoje umelecké schopnosti môžu prejaviť pri pohľade z vtáčej perspektívy. Oslovuje aj tých, ktorí už dron vlastnili, ale neboli s ním takí spokojní. X Pro Drone by si preto mal jednoducho vyskúšať.

Ako sa produkt používa?

Jeho použitie je v zásade dosť jednoduché. Najskôr nabijete dron a nainštalujete si aplikáciu do svojho smartfónu. Potom sa jednoducho nakalibruje podľa pokynov na obsluhu a ste pripravení. Na tom jednoducho nie je nič viac. Kamera s rozlíšením 4K ukladá všetky obrázky do smartfónu.

Aké sú výhody a nevýhody produktu?

Každá vychytávka má určité výhody a nevýhody, na ktoré treba pamätať. Preto sme tu zhrnuli, čo sa dá povedať o X Pro Drone. Môžete tak získať ešte lepší obraz dronu.

Výhody:

 • ľahká manipulácia
 • vhodné pre začiatočníkov i pokročilých
 • 4K kamera
 • 12MP fotografie
 • robustný dizajn

Nevýhody:

 • žiadne známe

Ako vidíte, X Pro Drone má v skutočnosti iba výhody, z ktorých môžete profitovať. Dron s 4K kamerou robí vynikajúce snímky a je tiež veľmi ľahko použiteľný. Plus možnosť, Nasnímajte 12 MP fotografie a keď necháte tento dron letieť, získate veľmi ostré výsledky. Nemusíte sa báť žiadnych nevýhod.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Všeobecný test X Pro Drone a kvalitatívne charakteristiky

Chceli sme sa bližšie pozrieť na možnosti X Pro Drone a objednali sme si ho. Samotný objednávací proces bol veľmi jednoduchý, a tak sa táto záležitosť rýchlo dokončila. Keď dron dorazil s 4K kamerou, okamžite sme si to vyskúšali. Poskytuje jednoduchý postup a pred použitím je potrebné ho iba nabiť. Ľahko sa ovláda prostredníctvom smartfónu, ktorý je možné použiť aj na ukladanie nahrávok. Letí to dosť dlho a vie preto robiť nádherné fotografie. 12MP fotografie boli ostré. Celkovo vzaté pekný dron, s ktorým môžete podľa toho niečo robiť.

General X Pro Drone skúsenosti a názory

Počas nášho výskumu sme sa prirodzene tiež zaoberali tým, ako ostatní hodnotia X Pro Drone, a preto sme sa rozhliadali po správach o skúsenostiach. X Pro Drone však bolo mnohými ľuďmi dobre prijatých. Jeho použitie je jednoduché, dokonca ani začiatočníci nemali problémy s obsluhou dronu pomocou 4K fotoaparátu a 12MP fotografiami a fotografovaním. The spokojnosť bola veľmi vysoká a mnohí sa nechcú vzdať X Pro Drone. Zábery, ktoré sa dali dronom urobiť, boli perfektné a veľmi dobre ich zvládla 4K kamera. 12MP fotografie boli ostré a veľmi pôsobivé. Mnoho zákazníkov tiež využilo ponuky na webe, aby získali ešte viac výhod. X Pro Drone celkovo pôsobil solídnym dojmom. Nenašli sme však žiadne negatívne správy. Ak kliknete na tento odkaz, nájdete ďalšie názory zákazníkov! * 

Existujú známe problémy s X Pro Drone?

Počas nášho používania, rovnako ako u ľudí, ktorí vyskúšali X Pro Drone, sme mali iba jednu sťažnosť. Dron bežal bez ďalších problémov, nahrával dobré video pomocou 4K kamery a robil vysoko kvalitné 12MP fotografie. Preto môžeme na túto otázku odpovedať jasným „Nie!

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Kde si môžem kúpiť X Pro Drone?

Najlepšie je nakupovať priamo od výrobcu. Majú vlastnú internetovú stránku vrátane internetového obchodu. Tu si môžete nielen kúpiť dron, ale tiež využite dobré ponuky. Tie sa zvyčajne skladajú z niekoľkých dronov, ktoré dostanete za zvýhodnenú cenu. Každý jeden dron stojí menej, ako keby ste zadali individuálnu objednávku. Preto odporúčame každému, aby využil tieto ponuky, ak sú vám k dispozícii. Navyše to znamená: Chyťte ho, kým sa naskytne príležitosť. Pretože ponuka je obmedzená a v určitom okamihu bude z programu vyradená. Nie je známe, či sa ponuky opäť vrátia. Je tiež možné, že budú štruktúrované a cenovo úplne odlišné. Preto je vždy dobrý nápad zvoliť si jednu z ponúk.

X Pro Drone SK

X Pro Drone Technické podrobnosti

Ďalej uvádzame súhrn technických charakteristík modelu X Pro Drone, aby ste získali ešte lepší obraz.

 • inteligentné ovládanie gestami
 • 4K kamera v UHD
 • Antikolízny systém
 • nezávisle stabilizuje fotoaparát
 • minimalistický a kompaktný dizajn
 • vysoko kvalitné 12MP fotografie
 • 3 rýchlosti
 • VR v 3D
 • Čas letu: 26 minút

Ako vidíte, X Pro Drone má všetko, čo robí dobrý dron. S časom letu asi 26 minút lieta dlhšie ako mnoho iných dronov na trhu. Ale aj ďalšie technické vlastnosti ukazujú, že tento model je dobrou voľbou.

Ako prebieha objednávací proces?

Objednávka je zvyčajne hotová do niekoľkých minút. Za týmto účelom stačí vyplniť formulár, ktorý je k dispozícii na webových stránkach výrobcu. Tu zadáte niekoľko podrobností a potom sa rozhodnete pre konkrétny spôsob platby. To zahŕňa Paypal a kreditnú kartu. Dva spôsoby platby, ktoré sú veľmi bezpečné a na ktoré sa môžete spoľahnúť. Potom už len stačí poslať objednávku a všetko je hotové. O chvíľu dostanete e-mail, v ktorom obsahovať všetky podrobnosti objednávky sú. Tieto je tiež možné skontrolovať znova a ubezpečiť sa, že sú správne. Ak sa potom odošle X Pro Drone, dostanete ďalší e-mail s odkazom na doručenie. Pomocou tohto odkazu môžete kedykoľvek online skontrolovať, kde sa nachádza vaša objednávka. Potom je doručená balíkovou službou priamo k vašim dverám.

Vyhodnotenie a odporúčanie X Pro Drone

Celkovo by sme chceli oceniť X Pro Done pozitívnym úsudkom. Bolo mimoriadne ľahké lietať a vyznačuje sa dlhším časom letu 26 minút. S fotoaparátom 4K môžete robiť dobré fotografie, fotografie s rozlíšením 12 MP vyzerajú dobre. Väčšina používateľov bola z dronu veľmi nadšená a takisto nemáme absolútne žiadne sťažnosti. Preto odporúčame s radosťou.

Časté otázky

V tejto časti chceme objasniť posledné otázky, ktoré mohli vzniknúť počas čítania.

 • Ako dlho trvá doručenie? – Asi 21 dní, ale môže to byť aj rýchlejšie.
 • Môžem dron vrátiť, ak nepáči sa mi to? – Výrobca vám dá 30 dní na vyskúšanie dronu s 4K kamerou. Ak sa vám nepáči, môžete ľahko získať späť svoje peniaze.
Informácie o dodávateľovi alebo prepravnom partnerovi

X Pro Drone predáva dodávateľ, ktorý má nasledujúcu adresu Harjumaa, Tallinn Linn, Valukoja TN 22-303, 11415, s e-mailovou adresou podpory, ktorá je [email protected]echmsx.com. K dispozícii je tiež oddelenie služieb zákazníkom, ktoré je možné kontaktovať telefonicky: +44 20 3808 9234. Bohužiaľ sa nám nepodarilo získať viac informácií.X Pro Drone LogoZdrojový adresár a ďalšie odkazy:

 1. https://www.adorama.com/alc/how-to-fly-a-drone-a-beginners-guide
 2. https://uk.pcmag.com/drones/117621/how-to-fly-a-drone

X Pro Drone

8
Technické detaily 8.0
Uplatniteľnosť 9.0
cena 7.0
Previous Post
Nuubu
Výživové Doplnky

Nuubu Recenzie, cena a skúsenosti

Next Post
Taneral Pro
Gadgets

Taneral Pro Recenzie, cena a skúsenosti