Vibro Shaper Recenzie, názory, cena a kúpiť

Čo je to Vibro Shaper?

Vibro Shaper je zariadenie, ktoré je vyrobené ako doska, ktorá vibruje sama o sebe. Prístroj je navrhnutý tak, aby používatelia mohli trénovať svaly pomocou generovaných vibrácií. V tomto kontexte by mal tvarovač trénovať rôzne svalové skupiny a používateľ sa musí len uchýliť k tomuto jedinému zariadeniu. Pomocou vysoko kvalitnej oscilačnej technológie sú svaly nastavené na vibrácie, čo by malo za následok sprísnenie tela. Zariadenie môže byť prevádzkované v troch rôznych úrovniach intenzity, takže s tvarovačom môže byť vykonaných celkovo 50 svalových kontrakcií a 99 rôznych rýchlostí. Výcvik je šetrný na kĺby a tiež väzy a kosti nie sú preťažené. Krvný obeh sa zvyšuje, čo vedie k svalovej relaxácii. Výrobca súhlasí s tým, že iba 10-minútový tréning denne postačuje na viditeľné a pozorovateľné výsledky.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Pre koho je Vibro Shaper vhodný?

vibro shaperCieľovou skupinou pre Vibro Shaper sú všetky osoby, ktoré chcú utiahnuť svoje telo, bez spoliehania sa na bežné tréningy, ako je gymnastika alebo zdvíhanie závažia. Cieľuje výrobcu so zariadením zameraným na ľudí, ktorí chcú spojiť chudnutie so spevňovaním tela. To môže tiež konkrétne ženy, ktoré sú postihnuté celulitída, s cvičebným strojom na dosiahnutie zlepšenia celkového stavu spojivového tkaniva. Zariadenie spôsobuje spevnenie tela a je tiež určené na podporu budovania svalov bez potreby ďalšieho tréningu. Prístroj je špecificky zameraný na ľudí, ktorí chcú jednoducho posilniť celé telo a vybudovať svaly celostne.

Aké ciele môžem dosiahnuť pomocou nástroja Vibro Shaper?

 • Riadenie celulitídy: Intenzívna vibrácia zariadenia, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám užívateľa, zaisťuje, že tkanivo je tónované, čím sa znižuje celulitída. To na druhej strane ovplyvňuje aj spojivové tkanivo, ktoré v stave ochabnutia je zodpovedné za výraznú celulitídu. Pravidelné tréningy s tŕňom môžu obmedziť tento problém a nakoniec celkovo výrazne zlepšujú celkový stav tela a nežiaduca pomarančová kôra sa výrazne zníži podľa výrobcu.
 • Chudnutie: S prístrojom môže byť strata hmotnosti zmysluplne sprevádzaná. Strata hmotnosti zvyčajne spôsobuje uvoľnenie pokožky, pretože tkanivo sa nemôže prispôsobiť dostatočne rýchlo novej hmotnosti a zníženému obsahu telesného tuku a zníženému objemu pri úbytku hmotnosti. Pomocou tvarovacieho nástroja môže byť teleso utiahnuté príjemným a efektívnym spôsobom pri úbytku hmotnosti, takže pokožke je možné pomôcť, aby sa späť vzájomne vytiahla a tým sa stala hladká.
 • Budovanie svalov: Vďaka vibráciám pôsobí celé svalstvo tela proti tomuto pohybu zariadenia. To účinne buduje svaly bez toho, aby museli použiť váhy na dosiahnutie tohto cieľa. Svalstvo môže byť postavené rôznymi spôsobmi a tak svaly celého tela využívajú výcvik s formérom.

Výhody a nevýhody vibrátora

Výhody Vibro Shaper:

 • Krátke tréningové tréningy 10 minút denne postačujú
 • vzdelávanie je veľmi účinné
 • S Vibro Shaper je možné dosiahnuť všetky svalové skupiny tela iba jedným zariadením
 • šetriť miesto
 • Efektívne utiahnutie tela
 • Podporujte utiahnutie tela pri chudnutí
 • Kĺby, kosti a väzy sú ušetrené

Nevýhody formátora:

 • nevhodné pre tehotné ženy
 • úplne netrénované svalstvo nemusí byť schopné absorbovať silné vibrácie
 • nevhodné pre epileptické lieky, ľudia s kardiostimulátormi alebo arytmiami
 • Výrobca sľúbil, že schudnúť, môže byť zavedený len so zníženou diétou
 • relatívne vysokú nákupnú cenu pre Vibro Shaper

Ako funguje Vibro Shaper Training?

Podľa výrobcu postačuje trénovať približne 10 minút denne so zariadením na dosiahnutie svalovej konštrukcie a spevňovania tela. V tomto prípade zariadenie pracuje s vibráciami, ktoré sú nastaviteľné vo svojej intenzite a môžu byť individuálne prispôsobené fitness úrovni tela, ako aj pripravenosť k viac či menej intenzívne vibrácie, ktoré pôsobia na telo, je upravený.

Zariadenie je možné použiť rôznymi spôsobmi. Používateľ môže sedieť na zariadení alebo si dať ruky v polohe push-up na prístroji, aby intenzívnejšie oslovil jednotlivé svalové skupiny. Na tento účel je tvarovač vybavený lanami, s ktorými je možné realizovať rovnobežné s vibračnými a silovými cvičeniami pre zbrane.

Tvarovač dosahuje účinok vo všeobecnosti tým, že produkuje viac alebo menej nastaviteľných kmitov. Svalstvo tela sa usiluje čeliť týmto vibráciám a je tak automaticky posilnené. Kvôli veľmi intenzívnemu napätiu na svaloch je daný rýchlejší uťahovací účinok a rast svalov, čo sa môže uskutočniť s váhami. Tie sa dajú dosiahnuť vibráciami a hlbokými svalmi, čo nie je možné s klasickým tréningom alebo len za veľmi ťažkých podmienok. Zvyčajnosť mnohých rôznych vlastností nástroja Shaper znamená, že je zaručená mimoriadna účinnosť počas tréningu.

Ak je to žiaduce, používateľ môže stáť na zariadení, aby mohol realizovať svalový rast v nohách a zadku. To môže byť tiež sedieť na zariadení, ktoré pracovali obzvlášť intenzívne liečenie zadky. Ak sú dlane podopreté na zariadení a inak zaberajú pozíciu podobnú push-up, má to posilňujúci účinok na svaly hrudníka a chrbta.

Existujú špeciálne cvičenia Vibro Shaper?

Formát Shaper je distribuovaný vrátane tréningových pásov v doručení. Okrem toho užívateľ obdrží užívateľskú príručku s rôznymi nácvikmi cvičení, ako aj špecifickú inštrukciu, pri ktorej sú cvičenia ideálne pre ktoré svalové skupiny. Plagát, ktorý môže byť pripojený dekoratívne k stene a ktorý dokazuje rôzne cvičenia, je možné zakúpiť aj ako doplnok za príplatok. Výrobca tiež výslovne uvedené, že tieto pokyny by mali byť starostlivo prečítať pred tým, než shaper sa používa na dosiahnutie správne využitie shaper, riadne vykonávať cvičenia a tiež aj zabránili zranenia v dôsledku nesprávnej manipulácie. S trochou prípravu a trochou praxe nechať jednotlivca – veľmi nízky nutné – vykonávať pohyby veľmi dobre, a to bez vodítka alebo šekom trénerom potrieb, ako je tomu napríklad pri vykonávaní jednotlivých cvikov v posilňovni.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Čo prináša svalový tréningový pás?

Vibračné tréningy používajú špičkoví športovci už dlhý čas na efektívne trénovanie svalov. Jedná sa o typ cvičenia, pri ktorom sa svaly pohybujú s frekvenčným rozsahom od piatich do 60 hertzov a spôsobujú tak kontrakciu svalov, čo naopak podporuje rast svalov.

Počas tréningu vibrácií pomocou nástroja Vibro Shaper sú aktívne pohyby cvičenia obmedzené. Namiesto toho sa celé telo vyvedie z prirodzenej rovnováhy stálými vibráciami a svaly reagujú na vibrácie s kontrakciami, aby získali túto rovnováhu. Preto sa vykonávajú len pasívne pohyby. V tomto kontexte sa vykonáva výrazne viac kontrakcií ako v prípade ďalšieho vzdelávania.

Hoci sa vykonávajú malé vlastné pohyby, vyčerpáte sa po tréningu a cítite výhody, ktoré mu poskytli svaly. Zvýšenie výkonnosti sa dá dosiahnuť individuálne prostredníctvom aktívnych a pasívnych pohybov cvičiteľa.

Na rozdiel od klasického tréningu, ktorý sa odvoláva na približne 60 percent telesnej svaloviny, sa tu aktivujú všetky svaly. Zvyšné svaly sú nazývané hlboké svaly, ktoré má 40-percentný podiel v tele a nie je dosiahnutá v klasickom tréningu, ale ktorý má svoje úlohy pri stabilizácii tela. Tento hlboký sval sa zaoberá vibračným tréningom, čo znamená, že s týmto tréningom sa dosiahne 100 percent svalov. To je rozpoznateľné, pretože po tréningu vibrácií cvičenci cítia svaly, ktoré im predtým neboli známe. Vibračný tréning môže pôsobiť proti celulitíde, podporuje chudnutie alebo môže byť použitý ako základný tréning pre iné športy, čo sa často deje s elitnými športovcami.

Odberatelia chudnutia stále dosahujú osobitný účinok, pretože vyššia vycvičená svalovina v tele potrebuje viac energie. To znamená, že v dlhodobom horizonte sa zvyšuje bazálna rýchlosť metabolizmu.

Všeobecný test Vibro Shaper

Špeciálnou vlastnosťou nástroja Shaper je, že s jediným zariadením je možné trénovať celé telesné svaly. To je ďalšia výhoda zariadenia, že hlboké svaly sú dosiahnuté. Okrem toho existujú relatívne krátke tréningové časy, ktoré vyplývajú zo skutočnosti, že so Shaperom je poskytnutý mimoriadne silný tréning svalov, čo sa nedá dosiahnuť silovým tréningom. Použitie zariadenia prináša uťahovanie tela a podporuje svaly veľmi intenzívne.

Nevýhodou je, že toto zariadenie nesmú používať ľudia, ktorí trpia epilepsiou, majú Herzrhytmusstörungen alebo nosia kardiostimulátor. Tiež tieto skupiny ľudí majú často záujem o vykonanie tréningu, vďaka ktorému je telo silnejšie a svalovejšie a tiež profituje z tohto zvýšeného svalového obsahu. Na rozdiel od iných druhov cvičenia však tieto osoby nemôžu používať Vibro Shaper.

Všeobecné skúsenosti s vibrátorom

Zaujímavé sú konfliktné názory na shapers, pretože obvykle, ľudia vyjadrujú negatívne, pokiaľ ide o zariadenia a jeho účinky odmietnuť zametanie tieto typy školení a nákup takéhoto zariadenia a preto môže vykazovať žiadne osobné skúsenosti. To zase stojí pred užívateľmi, ktorí dosiahli veľmi pozitívne výsledky z vlastných skúseností a využitia v tréningu. (Zdroj: https://www.gutefrage.net/frage/hat-jemand-erfahrung-mit-dem-vibro-shaper). Tu si môžete prečítať Amazon skúsenosti zákazníkov!

Svedectvo používateľa

 • Deň 1: Vibro Shaper upútala moju pozornosť, keď som hľadal bol prístroj, ktorý mi pomáha v krátkej dobe, ako sa zbaviť nejakú váhu a získať moju celulitídy trochu pod kontrolou. Zdá sa, že vibračný tón je pre mňa správny, a preto som nakoniec objednal. Cena bola celkom prijateľná, a preto som tu dlho neviazala. V prvý deň môjho projektu som sa najskôr zaoberal manipuláciou trochu, pretože som nechcel zariadenie používať bez predchádzajúcich informácií. Takže by ste ju mali používať 10 minút denne. Prvé 10-minútové stretnutie s formérom sa stalo veľmi rýchlo. Myslím, že majú vždy čas. Potom sa cítite dobre triasť, ale tak to je. Som zvedavý, ako zariadenie bude dlhodobo účinné.
 • 7. deň: Okrem práce s prístrojom sa snažím samozrejme prispôsobiť svoje strave málo, pretože úplná bez neho nefunguje, aj keď ste chceli mať to. Shaper sa stal neoddeliteľnou súčasťou môjho každodenného života. Vo večerných hodinách, keď prídem domov z práce, nechám sa triasť 10 minút. To nielen funguje, ale aj určitým spôsobom uvoľňuje, zatiaľ nie je zlé, samotné kvôli relaxačnému efektu.
 • Deň 14: I dva týždne po prvom použití som so zariadením tak nadšený. Pomáha mi po práci vždy trochu sa dostať dole a môžem oddýchnuť. Na váhy sú prvé, malé výsledky, s ktorými som celkom spokojný. Oceňujem však aj to, že tieto súvisia aj s mierne odlišnou stravou. Napriek tomu, ak to pomôže, je to dobré!
 • 21. deň: O tri týždne neskôr a všimol som si prvé výsledky, pokiaľ ide o moju kožu. Zobrazuje trochu pružnejšie. Mám pocit, že sa niečo deje aj vo vnútri. Vyzerá celkovo mäkšie, zdá sa, že celé tkanivo je trochu pružnejšie. Pozrime sa, čo to ešte je. Po troch týždňoch pravdepodobne nemôžete očakávať príliš veľa.
 • Deň 30: Uplynul jeden mesiac a Vibro Shaper je stále súčasťou môjho každodenného života. Dobre ráno a večer, keď je to potrebné, dobre ťahá. Zdá sa mi tiež, že je užitočný pri znižovaní nadváhy. Aspoň som veľmi pocítil, keď som prišiel z mojej každodennej rutiny. Robí viac, než si myslíte. Medzitým som stratil tri kilogramy a som veľmi spokojný. Moja celulitída sa tiež zlepšila. Mám tiež dojem, že rozvíjam svalstvo, aj keď ani nemám žiadne cvičenie. Som prekvapený.
 • Deň 60: Od začiatku používania zariadenia uplynulo dva mesiace. Som stále veľmi dobrý pri používaní zariadenia a moja váha klesá. Priblížim sa ku svojmu cieľu.
 • 90. deň: Teraz som za mojim cieľom, ale stále používam Vibro Shaper, pretože mi pomáha relaxovať. Veľmi som stratil svoju váhu a odporúčam aplikáciu každému, kto potrebuje jednoduchú pomoc na zvládnutie viacerých problémov.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

A čo náklady na Vibro Shaper?

Náklady na nákup zariadenia sú v trojmiestnom rozmedzí. Napriek tomu stojí oproti tomu, že tréning môže byť vykonávaný natrvalo kedykoľvek bez predplatného v telocvični. Keďže nie je potrebný žiadny špeciálny odev, tréning môže byť realizovaný iba pri nákupe Shaper. S výnimkou plagátu, ktorý ponúka veľa návrhov na cvičenie a môže byť zavesený na stenu, nie sú potrebné žiadne ďalšie nákupy.

Kde môžem kúpiť Vibro Shaper?

Shaper je k dispozícii okrem iného aj cez Amazon. Tu je to ešte lacnejšie ako v Amazone a je k dispozícii bez ďalších nákladov na balenie a prepravu.

Zhrnutie
Dátum kontroly
Preskúmaná položka
Vibro Shaper
Hodnotenie
41star1star1star1stargray
Previous Post
Biostenix Sensi Oil
Krása

Biostenix Sensi Oil Recenzie, názory, cena a kúpiť

Next Post
Catch Me Patch Me
doplnky

Catch Me Patch Me Recenzie, názory, cena a kúpiť