Tactic Air Drone Recenzie, cena a skúsenosti

Pokiaľ ide o výrobu niektorých veľmi špeciálnych filmových záberov, droni sú v týchto dňoch veľmi obľúbení. Ponúkajú možnosť leteckého snímania a záznam materiálu vo vysoko kvalitnom rozlíšení. Ale droni nie sú vždy tak praktickí, že si s nimi môžete užívať pokojné obrázky, alebo majú iné vtipy, s ktorými musíte žiť. Okrem slabej batérie to zahŕňa aj zlé letové správanie, ktoré nie je možné kontrolovať. Dnes sme sa zaoberali Tactic Air Drone. Drone, ktorý dokáže dokonca nahrávať v kvalite 4k.

Tactic Air Drone

Čo je to Tactic Air Drone?

Tento lietajúci objekt je drone, ktorý vám umožní vziať letecké snímky s ľahkosťou. Flexibilný systém vás drží pod pažou na cestách a má technické funkcie, ktoré vám umožnia nahrávať video v kvalite až 4k. Tu sú vlastnosti, ktoré výrobca prisľúbil:

 • Funkcia Intelligent Follow Me
 • Duálny fotoaparát a obraz v obraze
 • ovládanie rozpoznávania gest s nasnímaním obrazu
 • Motorizovaná aktívna 4K kamera
 • 20 minútový dlhodobý let Modularbatterie
 • Optické nastavenie prietoku

Tactic Air Drone dáva operátorovi možnosť kedykoľvek sa voľne pohybovať. Prostredníctvom integrovaného barometra letí drone len tak vysoko, ako sa nastavilo a je schopné sledovať príjemcu, kamkoľvek ide. Kamera umožňuje v kontroléri, aby ste vždy sledovali. Nahrávky môžu trvať až 20 minút, kým sa batéria zastaví. Drone má tiež schopnosť pristáť nezávisle predtým, ako vám dôjde energia. Optické polohovanie toku zaručuje dobré snímky, ako keby boli vykonané tichým fotoaparátom.

Tactic Air Drone_4

Na čo vám sondu pomáha?

Ak chcete dnes zobrať nejaké naozaj dobré obrázky, zvyčajne používate dron. Ľahko sa pohybujú a predovšetkým pracujú a fotografujú bez problémov. Pre určité záležitosti je takýto drone naozaj veľmi užitočný. Najnovšie na nasledujúcej svadbe, alebo na dovolenke, dron je potom už doma, pretože tak vytvoriť obrazy, ktoré sa radi zapamätajú.

Prečo potrebujem Tactic Air Drone?

V zásade môže drone slúžiť komukoľvek, kto má malú predstavu o tejto veci. Cieľová skupina preto nemôže byť tak jasne označená, na ktorú je zameraná. Dokonca aj dospievajúci by mali byť schopní zvládnuť to rýchlo, dospelí natáčajú domáce videá alebo čokoľvek, čo k nim v zásade prichádza pred objektívom. Podobne, staršia generácia iste baví s operáciou, pretože je navrhnutá jednoducho a je tak optimalizovaná, že ju nemôžete rozbiť. Ponúka prakticky zábavu v každej vekovej skupine.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Ako sa výrobok používa?

Keď ste na cestách, dron má niekoľko skladacích ramien, takže si ho môžete vziať so sebou na cestách. Akonáhle ste rozbalili a nainštalovali aplikáciu na mobilný telefón, pripojíte ju k ovládaču a ste pripravení ísť. Robot musí byť zapnutý a aplikácia sa otvára a vypína. Ovládanie sa vykonáva pomocou niekoľkých ovládacích prvkov, perfektný prehľad si zachováva kameru v obraze.

To môže tiež zmeniť úplne odlišné uhly, dokonca aj počas nahrávania. Každý, kto sa chce fotografovať sám zo vzduchu, dáva dronovi zdola len gesto a nezávisle od seba berie niekoľko fotografií. Ak je naplánovaná určitá trasa, dá sa ľahko sledovať na obrazovke prstom a dron bude lietať presne v tomto smere. Počas celého času sa natáča, vráti sa niekedy do 20 minút na zemi, je to dobíjanie.

Aké sú výhody a nevýhody výrobku?

Rovnako ako každý gadget, má svoje vlastné výhody a nevýhody, ktoré by ste mali vedieť. Stručne zhrnieme, čo je dôležité.

výhody

 • jednoduché ovládanie
 • veľa režimov pre lepšiu prevádzku pre najlepšie zábery
 • až 4K kvalita obrazu
 • možné je 20 minút

nevýhody

 • Nabíjanie trvá dlhšie, než beží

Jediný bod, že niektorí ľudia považujú za nevýhodu, je, že drone trvá asi 150 minút lietať späť s plnou batériou. Vo vzduchu drží len 20 minút. V opačnom prípade má užívateľ úžitok, pretože dron je ľahko ovládateľný, využíva mnoho režimov pre dobrú nastaviteľnosť a lepšiu prevádzku a robí dobré zábery, ktoré vyzerajú dobre na veľkej obrazovke televízora.

Všeobecné Tactic Air Drone Test a kvalita funkcie

Kvalitou je integrácia kamery schopnej natáčania v 4K. Sám sám, tých najmenších dronov v dnešnom svete. Okrem toho, použiteľnosť mnohých porovnávacích modelov nie je ani zďaleka tak dobrá ako táto. V našom vlastnom teste sme tiež zistili, že obrázky fungujú správne.

Dokonca aj začiatočníci si spolu s modelom veľmi dobre vytvoria zábery, ktoré boli zriedkavo robené lacnými robotmi. Ukazuje tiež, že výrobok prináša aj náhradné diely, napríklad ak sa vrtuľa rozbije. Celkovo sme boli veľmi spokojní, a to ako s dodávkou, tak aj s výkonom, preto by sme produkt veľmi odporúčali. – Aj pre začiatočníkov!

Všeobecné skúsenosti a názory Tactic Air Drone

Obzerali sme sa aj po internete na iné názory a prečítali sme si jednu alebo druhú recenziu. Celkovo sú väčšinou pozitívne a vyznačujú sa tým, že väčšina z nich nemá len jeden z bezpilotných lietadiel. Vzhľadom k tomu, že beží len 20 minút, zvyčajne sa dostať na druhú alebo tretiu, takže dlhší čas záznamu môže byť pokrytý. Samozrejme je to aj možnosť – okrem toho môže sondu prísť s dobrým pomerom cena / výkon.

Toto ocenili aj mnohí používatelia. Často je to bohužiaľ tak, že droni stoja veľa peňazí a potom sa relatívne rýchlo zlomia. Väčšina ľudí by chcela odporučiť zariadenie a mať veľa zábavy pri vytváraní videí všetkých druhov. Dokonca aj začiatočníci nemali s operáciou žiadne ťažkosti, zatiaľ čo pokročilí a znalci iných bezpilotných lietadiel si všimli, že v zriedkavých podmienkach vidia takúto kvalitu len zriedka. Celkovo bol výrobok tak dobre prijatý.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Sú známe problémy s Tactic Air Drone?

S výnimkou toho, že potrebuje 150 minút na dobitie, s dronom nie sú žiadne problémy. Dôležité je, že nestratíte kontakt s dronom. V modeli je najvyššia vzdialenosť 100 metrov, ktorá by nemala byť prekročená. Ale zvyčajne to stačí. Ak však letíte príliš vysoko, mali by ste byť opatrní, inak stratí kontrolu nad zariadením.

Kde môžem kúpiť Tactic Air Drone?

Tactic Air Drone je najlepšie objednať priamo od výrobcu, ktorý ich ponúka na internete na svojej vlastnej internetovej stránke. Tu máte tiež prístup k rôznym cenovým výhodám, ktoré poskytuje poskytovateľovi. To zahŕňa nielen viac zariadení za nižšiu cenu, ale aj nákladovo efektívnu prepravu, ako aj rýchle dodacie lehoty. Objednávka sa vykonáva rýchlo a možnosti platby mierne, takže si prakticky žiadne riziko. Stojí za to skúsiť v každom prípade.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Tactic Air Drone Technické detaily

Poďme hovoriť o technických vlastnostiach dronu. Uviedli sme tieto jasne:

 • Kamera: širokouhlý 1080P
 • Vstavaný spinning: 6-osý gyroskop
 • diaľkové ovládanie 2,4 GHz
 • Vzdialenosť diaľkového ovládania: 100 metrov
 • Vzdialenosť sekvencie obrázkov: 1-5 metrov
 • Výkon vysielača: 3,7V 350mAh vstavaná batéria
 • Maximálny čas letu: približne 20 minút
 • Batéria: 3.7V 1.800mAh Li-Po batéria
 • Doba nabíjania: cca 150 minút
 • Rozmery: 136x85x60 mm (skladané), 270x260x60 mm (rozložené)

Takže dron nie je ani veľký na svoje schopnosti, keď je rozložená. Okrem toho, že používa aplikáciu, sa zručnosti možno ďalej využívať.

dodávka

Hodnotenie a odporúčanie Tactic Air Drone

Tactic Air Drone je skvelou alternatívou k mnohým modelom na trhu. Nielen, že poskytuje dokonalé pozadie pre dobré filmovanie, ale je to tiež skvelé pre realizáciu konkrétnych filmových zámerov. Letecké snímanie je daná úplne odlišný pohľad na schopnosti drone. Okrem toho, s priloženou aplikáciou, obrázky môžu byť tiež vylepšené.

Celkovo vzaté, pekný drone, ktorý ponúka veľa možností na natáčanie pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov. Radi by sme Vám tento produkt odporučili. Okrem toho nemôžete pokaziť s objednávkou, alebo riskovať niečo. Môžete si byť istí, že ak prídete na slávnosť s týmto dronom, nahrávky po nich určite zanechajú dojem. Ak kliknete na tento odkaz, nájdete ďalšie názory zákazníkov!

obal

Informácie o dodávateľovi a prepravnom partnerovi

Výrobok vyrába spoločnosť s názvom Hyper Sls ltd. Predáva sa v Hongkongu. Okrem toho ponúka svojim zákazníkom telefonickú horúcu linku, kde sa môžete obrátiť, ak sú nezodpovedané otázky. Ďalšie informácie o poskytovateľovi nie sú známe. Tu je adresa:

 •     Hyper Sls Ltd
 •     7 / F, budova The Grande
 •     398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, HongKong
 •     Telefón: +44 20 3808 9234 (24 hodín k dispozícii)

Domovská stránka: https://shop.hyperstech.com/ *

Zoznam zdrojov a ďalšie odkazy
 1. http://www.drony.sk/inteligentne-drony/
 2. https://milujemeelektroniku.eu/drony/
 3. https://www.covybrat.sk/ako-vybrat-dron/

Tactic Air Drone

8.4
Materiál 8.0
Použiteľnosť 9.0
Použitie 8.5
Cena 8.0
Previous Post
aqua disiac
Testosterón

Aqua Disiac Recenzie, cena a skúsenosti

Next Post
arthrolon
Kĺby Výrobky Pre Starostlivosť o

Arthrolon Recenzie, cena a skúsenosti