Silane Guard Recenzie, názory, cena a kúpiť

Škrabance v nátere alebo nevzhľadné sfarbenie v priebehu rokov dávajú auto správne opotrebovaný vzhľad. Tí, ktorí začnú v dostatočnom predstihu, aby ochránili auto pred takýmito problémami, stále majú niektoré z nich, dokonca aj keď je to o niečo staršie. A samozrejme zvyšuje hodnotu predaja, ak farba zostáva v dobrom stave. Ale ako je to skutočne zaručené? Väčšina leštid, ktoré sa môžu používať po určitom veku, majú tendenciu trieť vrstvu farby dole a tesnenia používajú len tenkú vrstvu, ktorá sa nemôže ani brániť proti väčšine škrabancov. Takže sme sa raz pokúsili o Silane Guard. Výrobok, ktorý poskytuje vozidlu vynikajúcu ochranu, a preto vizuálne výrazne zlepšuje vozidlo. Pozrime sa na to podrobne.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Čo je Silane Guard?

Silane GuardAko to príde k ošklivému vzhľadu auta v priebehu rokov je veľmi odlišné. Vplyvy prostredia nie sú úplne nevinné. Hnojivá hnoja na diaľnici, rastlinné častice, ktoré lietajú vzduchom na farbe a držia sa tam, alebo len pobočky, ktoré vedú po boku auta a dodržiavajú ich dedičstvá. Faktom je, že každé auto je po určitom čase vytiahnuté, či už z poškriabania, alebo z pokusov, ktoré sme vykonali na odstránenie nevzhľadných vplyvov prostredia z farby. Či už farebné leštiace alebo podobné tesnenia – nevytvárajú rovnaký účinok ako Silane Guard. Výrobok sa skladá z kvapalného skla s vodou, ktorá utesňuje povrch farby, ale je výrazne silnejšia ako akákoľvek iná pečať na trhu. Tu je prehľad funkcií:

 • chráni všetky farby tela
 • vhodný pre akýkoľvek typ vozidla a farbu
 • bezpečná ochrana pred malými trhlinami
 • tiež odpudzuje vodu

Ktokoľvek, kto bude s vozidlom správne zaobchádzať s vozidlom, bude mať pokoj asi rok asi pred akýmkoľvek poškodením alebo slzami, ktoré sa zdajú byť neatraktívne. Aplikácia je tak jednoduchá. Telo profituje z neho, rovnako ako hodnota vozidla. Podobné prejavy už boli zaznamenané na displejoch smartfónov. Ochrana farieb tu je však o niečo silnejšia a vhodnejšia pre podmienky akéhokoľvek vozidla.

Pre koho je Silane Guard správnym produktom?

Každý, kto pripisuje dôležitosť svojmu vozidlu a jeho vzhľadu, využíva výhody tohto produktu. Pretože nielen zachováva krásny vzhľad farby, ale tiež zvyšuje hodnotu ďalšieho predaja. Pretože nie zriedka, to je faktor, ak niekedy chcete kúpiť nové auto a predať starý znova. Farba je vždy preskúmaná kupujúcim a môže dosiahnuť až štyri číslice, ak je to čo najlepšie. Dokonca aj staršie farby stále profitujú z ošetrovania s výrobkom, pretože sa osviežujú a chránia pred ďalšími vonkajšími vplyvmi.

Technické údaje Silane Guard

Ale čo vlastne tento výrobok obsahuje, je to tak efektívne? Pozerali sme sa na to raz. Výrobok je vyrobený japonským výrobcom s názvom Wilson a je jednozložkové zloženie, ktoré sa nemusí ďalej miešať. Vodotesné vodné sklo sa ľahko aplikuje a jeden balík bude trvať asi 2 až 3 ošetrenia. Takže máte jasnú farbu po celý rok a môžete aj naďalej počítať s pravidelnou liečbou. Ďalšie technické údaje:

 • Chráni pôvodnú farbu karosérie
 • dáva jej lesklý vzhľad
 • Okrem toho je vodoodpudivý
 • chráni pred malými trhlinami
 • Chráni dokonca aj s bežnou bielizňou so silnejším automobilovým šampónom

Takže to nič neurobí, ak dokonca chcete dôkladné vyčistenie auta po ťažkom znečistení. Ochranná vrstva dáva farbe dokonalú povrchovú úpravu, ktorá chráni pred ďalším nárazom.

Ako funguje aplikácia Silane Guard?

Samozrejme, správne použitie pre trvanlivosť je nevyhnutné. Preto výrobca poskytol odporúčanie, ako používať výrobok.

 • Krok 1: Automobil je čistený a odmastený. Je to dôležité pre karosériu, keď sa následne spracuje s výrobkom.
 • Krok 2: Špongia je dobre namočená s výrobkom. Potom sa kompozícia aplikuje na vozidlo.
 • Krok 3: Po asi 5 až 10 minútach by sa mal vysušiť, potom sa povrch vyčistí handrou bez tlaku.
 • Krok 4: Opakujte kroky 1 až 3, až kým sa na vozidlo celkovo nenachádza 6 vrstiev.

Následne je vozidlo dobre chránené pred vonkajšími vplyvmi. Na zabezpečenie tejto ochrany je potrebné množstvo vrstiev.

Aké sú výhody a nevýhody Silane Guard?

Samozrejme, všetky gadgety majú akékoľvek výhody a nevýhody, ktoré by mali byť vopred informované. Tak sme využili príležitosť a zhrli všetko jasne:

Silane Guard výhody:

 • jednoduchá aplikácia
 • dobrá ochrana celého tela
 • Utesnenie proti malým trhlinám
 • používať pre všetky typy farieb
 • dáva vozidlu svoj starý lesk
 • tiež zvyšuje hodnotu ďalšieho predaja

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Silane Guard nevýhody:

 • Prvá liečba je trochu drahá

Ak používate výrobok po prvýkrát, mali by ste v ideálnom prípade použiť 6 náterov. Nasledujúce liečby môžu zahŕňať aj menšie, ako často opakujete postup. Na dosiahnutie optimálnej ochrany je povinné pravidelné používanie. Ošetrenie zostáva extrémne jednoduché a poskytuje dobrú ochranu pred všetkými vplyvmi prostredia. Ďalšou veľkou výhodou je, že ľubovoľný lak môže byť spracovaný s výrobkom a dokonca aj kovové farby môžu z neho ľahko využiť, pretože je to tesniaci prostriedok z vodného skla.

Všeobecný test Silane Guard

Samozrejme sme chceli vyskúšať aj ochranu farieb a vyskúšať ju na troch rôznych autách. Faktom je, že čím väčšie je vozidlo, tým väčšie úsilie. Jednou výhodou však je, že ak máte napríklad leštiaci stroj, môžete ho použiť bez tlaku. Všetko ide o niečo rýchlejšie a preberá nevýhody produktu. Ochrana vodného skla nerozdeľuje žiadne nepríjemné zápachy a je veľmi bohatá, keď sa aplikuje na vozidlo, takže je potrebné, aby sa jedna osoba dostala s množstvom ľahko na tri ošetrenia. Tieto tri autá boli s nami ošetrené a potom mali všetky šesť vrstiev kvapaliny na ňom. Farba sa viditeľne zlepšila. Dokonca aj s mierne starším modelom, ktorého farba bola viditeľne poškodená a ktorú sme použili ako prvotriedny príklad na otestovanie toho, aký je produkt naozaj dobrý. Celkovo sme boli veľmi spokojní s ochranou náterov a mysleli sme si, že jej telo určite vyhrá. Každý by mal mať takéto príslušenstvo v garáži a starať sa o svoje auto. V porovnaní s inými výrobkami to postupne neodstraňuje vrstvy náteru, skôr dáva nové vrstvy a tiež zaisťuje odpudzovanie vody. Keď z toho ľahko prší tak ľahko. Preto ho veľmi odporúčame.

Generál Silane Guard skúsenosti

Tiež sme hľadali internet pre viac skúseností a našli ho. Produkt je obľúbený a väčšina ľudí oceňuje auto a jeho vzhľad. Sú nadšení a tiež dosiahli pozitívne výsledky s ochranou farieb. Nepodarilo sa nám nájsť žiadne negatívne výsledky, takže predpokladáme, že aj tí, ktorí aplikovali menej ako šesť vrstiev, nemuseli byť pri hodnotení výsledku nevyhnutne zle. Celkovo preto existuje veľmi vysoká úroveň spokojnosti zákazníkov.

Sú známe silánové problémy s ochranou?

Použitie na tele je vždy trochu zložitejšie, ale ak použijete mäkkú handričku, nič sa nemôže pokaziť. Je dôležité, aby ste vždy používali vrstvu pravidelne na udržanie ochrany a príležitostne vykonali celý postup tým, že na vozidle umiestnite až šesť vrstiev. Neexistujú žiadne všeobecné problémy, okrem toho, že výrobok vyrába japonský výrobca, a preto nie je tak dobrý.

Kde môžem kúpiť Silane Guard?

Samozrejme, chceme na túto otázku odpovedať. Produkt je možné zakúpiť veľmi dobre na Amazone, kde sa ponúka za zvýhodnené ceny. To, čo tu strávite, je v každom prípade užitočné, dokonca aj v dlhodobejšom horizonte, ak chcete vyleštiť telo a chcete dať auto tomu istému niečomu. Pri objednávaní prostredníctvom služby Amazon sa vzťahujú typické pravidlá a môžete si prečítať recenzie iných používateľov. Toto samozrejme poskytuje ešte väčšiu bezpečnosť.

Preskúmanie spoločnosti Silane Guard

Nie je ľahké nájsť dobrú ochranu farieb pre telo auta. Ale každý, kto zaplatí za tento výrobok a obťažuje sa použiť až šesť vrstiev na celý automobil, bude mať v každom prípade prospech, pretože jeho auto bude mať skvelú farbu, ktorá bude trvanlivá. Ochrana vodného skla dodáva vozidlu ochrannú vrstvu, ktorá nielen umožňuje odvíjať vodu, ale aj zabraňuje tomu, aby sa typické environmentálne vplyvy, ako sú miechy a podobne, dostali do farby. Navyše sa zabráni vzniku menších trhlín a tým sa zabráni poškodeniu. Tento produkt je ideálny pre ľudí, ktorí si kúpili skvelé auto a chceli si udržať ich vzhľad v dlhodobejšom horizonte. Pretože farba je rýchlo poškodená inými výrobkami. Dokonca aj bežným automobilovým šampónom, ktorý niekedy negatívne ovplyvňuje farbu. Na rozdiel od toho nemôžete pokaziť tento produkt.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Nový! Druhá generácia všetkých známych skla Willson. Na rozdiel od starého telesného skla je výrobok jednosložkový (nemiešajte s tužidlom).

 • Druhý rozdiel od starého tekutého skla Body Glass Gardon Wilson, Silan Gard je vhodný pre tmavé a ľahké autá!
 • Ľahko sa aplikuje a šíri. Bez problémov budete zvládnuť samostatne.
 • Všetky fotografie sú vyrobené mnou, nie z internetu.

Dajte si pozor na podvodníkov! Leštenie Willson Silane Guard nemôže stáť 1900 rubľov.

Ako rozlišovať originál od falošného, ​​ktorý stojí za to venovať pozornosť:

 • Neoprávnené zľavy vo výške 30-50%. Cena je oveľa nižšia ako trhová cena, 900-1990 rubľov. Výrobok Silane Guard nemôže byť lacnejší ako v kancelárii. site. Odporúčaný výrobca Willson maloobchodná cena balenia 95 ml pre int. trh Japonska – 5200 jenov, čo je 2690 rubľov. Preto pôvodné kvapalné sklo v žiadnom prípade nemôže stáť 1200 alebo 1990 rubľov. 30-50% lacnejšie ako v kancelárii. stránky značky a v Japonsku. (pozri obrazovku).
 • Na originálnom obale je nápis iba v japončine. V falošnom nápisu v ruštine. sa aplikuje na samotnú lepenku. Falzifikáty majú lacnejšiu lepenku a nekvalitné obaly, nie sú žiadne fóliové vložky, ako v origináli. Fotografia ukazuje, že falšované výrobky nenájdu názov značky Willson.
 • Pozrite sa na pôvodnú fotku a falšovanie.

Pokrytie – leštidlo výrobok je silánová ochrana, vývoj kvapalného skla, teraz 1 komponent a schopnosť vytvoriť fóliu. Ide o novú modifikáciu slávneho „tekutého skla“ Body Glass Willson. Teraz je kompozícia super silná a ľahko použiteľná.

Vhodné pre všetky farby a odtiene. Zachová originálnu, jasnú a bohatú farbu tela. Vytvára karamelový efekt – mokrý lesk. Trvanlivý, kremíkovo-organický polymérny film vystužený oxidom kremičitým spoľahlivo chráni pred malými poškriabaním počas mechanického a ručného čistenia. Chráni lak proti agresívnemu pôsobeniu solných činidiel v zimnej sezóne a silne alkalické šampóny s bezkontaktnými podložkami. Neporaziteľná ochrana tela až do 1 roka.

Dokončenie: kompozícia Silane Guard, objem 95 ml (sklenená nádoba), aplikátor na hubenie náterových telies, mikrovlákna na polohovanie, latexová rukavica na ochranu pokožky rúk, návod (v japončine) a jej preklad.

Zhrnutie
Dátum kontroly
Preskúmaná položka
Silane Guard
Hodnotenie
41star1star1star1stargray
Previous Post
ling fluent
Rodina

Ling Fluent Recenzie, názory, cena a kúpiť

Next Post
Royal Gold Mask
Krása

Royal Gold Mask Recenzie, názory, cena a kúpiť