Prostero Recenzie, cena a skúsenosti

Čo je Prostero?

Prostero je biogénny komplex používaný mužmi na liečbu problémov s močovým traktom, prostatitídy a obnovenie erekcií. Slúži ako účinný prostriedok na úplné obnovenie funkčnosti močového systému a má pozitívny vplyv na vlastné blaho. Podľa výrobcu by mal aktívny komplex na ochranu zdravia mužov vyriešiť tieto problémy:

 • Odstránenie zápalového procesu v prostate a posilnenie imunitného systému,
 • stimulovanie sexuálnej túžby a obnovenie normálne fungujúcej erekcie,
 • Spomalenie starnutia buniek, zastavenie bolestivých príznakov močenia a odstránenie kameňov z močového traktu,
 • Zvyšovanie produkcie testosterónu a zlepšenie kvality spermií,
 • Zníženie veľkosti zapálenej prostaty a obnovenie normálneho krvného obehu v prostate.

Liečba slúži ako výživový doplnok pre energetický metabolizmus, ktorý ako súčasť metabolizmu je zodpovedný za poskytovanie energie tela bez prerušenia a zabezpečenie. Energia, ktorú extrahujeme z našich potravín, využíva ľudský organizmus na mechanickú prácu, ako je cvičenie, udržiavanie homeostázy a telesnej teploty, ako aj obnovu a syntézu vlastných látok.

Prostero

Je to pre vás produkt správny?

Je účinnou prípravou pre vyspelých mužov nad 40 rokov. Na druhej strane nie je vhodná pre ženy, pretože sa používa na liečbu prostatitídy, ako aj pri poruche sexuálnej funkcie muža. Vedci z „centra zdravia“ vyvinuli Prostero, aby zabránili vážnym následkom prostatitídy a obnovili zdravie mužov.

Má prírodné zložky, ktoré sú založené na vysokej biologickej aktivite a nielen zbavujú utrpenie mužskej populácie, ale aj hlavnú príčinu diskomfortu a sexuálnej dysfunkcie prostaty. Podľa výrobcu je jeho metodológia považovaná za najlepšie opatrenie na prevenciu ochorenia mužskej prostatickej žľazy u dospelých mužov. Prostero je zvlášť pre tých mužov, ktorí majú nasledujúce príznaky utrpenia:

 • pocit bolesti v semenníkoch, konečníku, perineu,
 • bolesť pri močení a nočnej naliehavosti,
 • Znaky zapálenej prostaty sprevádzané všeobecnou intoxikáciou prejavujúcou bolesť hlavy, horúčka, únava, bolesť kostí, bolesť kĺbov, svalová bolesť a triaška,
 • častá zápcha (preťaženie) a zníženie libida
 • Zníženie sexuálnej aktivity a urýchlenie ejakulácie.

Bolesti prostaty

Prostero hodnotenie a odporúčanie

Tento prostriedok má presne tri prírodné látky, ktoré sa v areáli spolu navzájom – podľa výrobcu – ktoré pomáhajú zdravie mužov a častý cieľ znížiť (väčšinou nočnej) močenie. Obsahovaná aktívna zložka Saw Palmetto zabraňuje (alebo znižuje) zväčšenie prostaty a má imunostimulačný účinok. Kôra africkej slivky znižuje zápal prostaty, má dekongestívny účinok a zabraňuje tvorbe nádorových tkanív.

Obsahujúce sa tekvicové semená znižujú frekvenciu močenia v močovom mechúri, podporujú vyprázdňovanie moču a pomáhajú regenerovať funkciu prostaty. Podľa výrobcu bolo s týmto prípravkom liečených viac ako 20 000 mužov v celej Európe a zotavilo sa z problémov s prostatou. Droga získala úspešnosť medzi 80% a 100%. Uvádza sa, že je stopercentne účinný pri úplnom znížení bolesti, ktorý bol výraznejší počas exacerbácie prostatitídy. Navyše nutkanie na močenie kleslo v 98% prípadov a naliehavosť nočného močenia bola úplne preč.

Okrem toho 97 percent mužov našlo úplnú úľavu od bolesti počas močenia, u 89 percent sa normalizovala veľkosť prostaty a 80 percent sa zotavilo v erekcii.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Stačí kliknúť!*[/soc_button]

Ako účinkuje Prostero?

Droga je uznávaný ako „samozrejme“ až 30 dní po odbere, a preto z tohto jedného mesiaca – vzhľadom k úplnému uzdraveniu, podľa údajov výrobcu – musia byť ukončené. Počas prvého až druhého týždňa použitia sú prvé zlepšenia, ktoré sú úplné a úplné v posledný deň požití, už zrejmé.

Ako funguje aplikácia Prostero?

Produkt sa podáva vo forme kapsúl, ktoré je potrebné užívať 1 kapsulu 3 krát denne, 30 minút pred jedlom. Ak kapsule dobre neprehĺtajte, môžete ich tiež otvoriť a prehltnúť ako prášok s vodou. V žiadnom prípade by nemalo (čo by malo byť zrejmé) opiť alkohol!

Všeobecný test Prostero

Výrobca by podľa výrobcu mal mať u zhojených pacientov 98% klinickú účinnosť a bol schválený Európskou zdravotníckou asociáciou. Považuje sa za najefektívnejšiu prípravu pre mužov nad 40 rokov a bol vyvinutý s využitím najmodernejších technológií a 100% ekologicky kompatibilných komponentov bez chemických prísad.

Môže Prostero spôsobiť alergie?

Potenciálne je možné dostať alergie zo všetkých a úplne ich vylúčiť s týmito nápravnými prostriedkami nie je možné.

Pretože však tekvicové semienka obsiahnutá medzi orechy, najmä orechov alergiou by mali byť opatrní, keď sa vezme aj muži, ktorí vedia, že sú alergickí na Saw Palmetto (Saw Palmetto ovocie), ako aj kôry afrického sliviek. V kombinácii s tekvicovými semienkami a cuketami môže tiež prísť na krížovú alergiu (zriedkavo). Nežiaduce účinky s tekvicovými semienkami boli gastrointestinálne poruchy, ako je podráždenie žalúdka, nevoľnosť alebo pálenie záhy, ale zvyčajne odznie počas predĺženého sania seba znova. Zriedkavé kontraindikácie môžu byť aj kožná vyrážka, dýchavičnosť alebo opuch tváre.

Pri týchto výskytoch vedľajších účinkov sa liek okamžite preruší a navštívte lekára!

tekvicové semienka

Saw Palmetto môže zriedka spôsobiť závraty, únavu, bolesť hlavy alebo žalúdočné ťažkosti. Špongiózne tvrdenia dokonca označujú poškodenie pečene a žalúdka ako vedľajší účinok, ale nie je jasné, či to skutočne vedľajšie účinky Saw Palmetto. Avšak, Saw Palmetto (Saw Palmetto extract / ovocia) môže inhibovať zrážanie krvi, ktoré môže byť fatálne, ak operácie a viesť k zvýšenej krvácaniu. Preto by sa prípravok nemal (aspoň) užívať najmenej dva týždne pred očkovaním.

Všeobecné skúsenosti a názory Prostero

Vzhľadom na prírodné zložky a vysoký počet už získaných mužov je tento produkt celkom dobrou voľbou pre problémy s prostatou alebo sexuálnu dysfunkciu. Najmä krátka doba užívania je atraktívna vec, pretože bráni trvalému zaobchádzaniu a napriek tomu, po krátkej dobe, je možné cítiť úplné zotavenie. Hovorí veľa o tejto príprave prostaty.

K hodnotenia a recenzie od užívateľov na Internete všetko znie veľmi pozitívne a jeden pacient bol rád, že nie je masáž prostaty muselo byť vykonané s ním, ale už mu poradil, aby Prostero lekára. Po troch mesiacoch sa cítil „výborný“. Iný používateľ píše, že po mesiaci jeho bolesť zmizla, toaleta sa opäť stala normálnou a sexuálna funkcia sa zlepšila.

Budúci píše, že sa chystá operácii prostaty v dôsledku rozšírenia a zápalu prostaty a dostal diagnózu „prostaty“. Keď bola táto droga predpísaná ako posledné riešenie, namiesto operácie, po mesiaci, „všetko zrazu padlo“ a už nič viac neublížilo.

Dva odborníci hodnotia tento prípravok veľmi pozitívne. Píše špecialista na andrológia a sexuológie, že vidí svojich pacientov iba dvakrát, najprv na diagnostiku a na druhej strane, ak sa im páči, aby mu poďakoval za predpisovaní tohto lieku, pretože sú teraz zdravé. Tento špecialista hovorí o tom, že Prostero je „bezplatný lekár“, a tak sa dá ušetriť drahé klinické kliniky, ktoré len „hotovia“.

Druhý špecialista na andrológia hovorí, že sa jedná o „úplne bezpečný spôsob pre mužov staršej generácie“, a že sa nevráti do unikátneho vzorce z toho neznamená ťažkosti prostaty znova.

Komisia E [nezávislé vedecké odborné komisie o rastlinných liekov bývalého Federálneho zdravotného ústavu (BGA) a dnešné Spolkového ústavu pre drogy a zdravotnícke pomôcky (BfArM)] vyhodnocovala ich využívanie tekvicové semená pre močenia poruchy a dráždivého mechúra s existujúcim adenómy prostaty v štádiu I až II ako pozitívne. Podobne v roku 1989 Komisia vyhodnotila výťažky z palmového výťažku ako rovnako pozitívne na použitie pri hyperplázii prostaty.

Ak kliknete na tento odkaz, nájdete ďalšie názory zákazníkov!

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Stačí kliknúť!*[/soc_button]

Výhody a nevýhody produktu

Výhody užívania:

 • hypoalergénne, stopercentne ekologické, antioxidant, regeneračné, antibakteriálne, protizápalové, krvný obeh stimulujúce, povzbudzuje sexuálnej aktivity, znižuje noktúria, zmierňuje problémy bolesti a prostaty, zlepšuje močenie,
 • neobsahuje žiadne škodlivé chemické zlúčeniny,
 • preventívne požiť,
 • jednoduchá manipulácia a krátky čas spracovania,
 • pochádza od lekára bez nákladnej diagnostiky, chirurgie, drahých tabliet a masti a očkovaní a bez ponižujúcej masáže prostaty.

Nevýhody užívania:

 • sotva známe, možno neznášanlivosť aktívnych zložiek komplexného prípravku (v závislosti od známej hypersenzitivity jedinca)

Kde môžem kúpiť Prostero?

Produkt nie je k dispozícii v internetových obchodoch, ale výhradne prostredníctvom výrobcu. Tu je tiež zľava podpora až 50 percent z maloobchodnej ceny výrobku.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Stačí kliknúť!*[/soc_button]

Ako vyzerá cena Prostero?

Produkt je ponúkaný v jednom balení a dodaný do štyroch až ôsmich dní. Platba sa uskutoční po prijatí tovaru alebo dobierkou. Na strane výrobcu sa objednávka spracováva tlačidlom „objednávka“ alebo „nákup“ a následným odvolaním zákazníckeho poradcu. Prepravné náklady nie sú špecifikované, môžu byť uvedené v priebehu objednávky.

Aké sú aktívne zložky Prostero?

Prostero obsahuje nasledujúce prírodné zložky:

 • kôra afrického slivky (Pygeum africanum)
 • tekvicové semená (Cucurbita pepo)
 • saw palmetto ovocie (Saw Palmetto, Serenoa repens, Sabal serrulata)

Kôra z afrického sliviek alebo pevný sa používa predovšetkým na liečbu ochorení močového mechúra, obličiek a prostaty, a jeho významné lieky sú rozpustné v tukoch sa fytosteroly a pentacyklické triterpénov. To môže výrazne znížiť príznaky benígnej hypertrofie prostaty a normalizovať prúd moču, ako aj znížiť močenie v noci a zvyškový moč.

Kôra afrického slivkového stromu

V tekvicových semenách u.a. Fytosteroly vo voľnej a viazanej forme, rovnako ako aminokyselina cucurbitin a vitamín E a selén. Fytosteroly inhibujú premenu testosterónu na aktívny dihydrotestosterón. Účinok bol preukázaný v príznakoch močenia ako súbežné symptómy benígneho zväčšenia prostaty a podráždeného močového mechúra.

Píla palmetto je na jeseň tmavo červené plody, ktoré chcú nájsť uplatnenie v medicíne, vzhľadom k pozitívnemu vplyvu Sabalfrüchte v ľudovom liečiteľstve pri liečbe zápalu prostaty, močového mechúra a semenníkov.

Úplný zoznam všetkých zložiek v prípravku (a možno aj iných) sa neuvádza a môže sa nachádzať len na samotnom obale.

Kto je poskytovateľom produktu?

Na výrobcu sa sotva nachádza žiadna informácia, iba adresa je uvedená na strane výrobcu: BERNADETTE LTD, Av Ricardo J. Alfaro, Panama International.

Externé zdroje
 1. J Ethnopharmacol. 2016 Aug 22;190:33-45. doi: 10.1016/j.jep.2016.05.052. Epub 2016 May 24. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=prostate+function+bark+of+african+plum
 2. Department of Biomedical and Biotechnological Science, University of Catania, Catania, Italy. nflamm Res. 2018 Jul;67(7):617-626. doi: 10.1007/s00011-018-1152-9. Epub 2018 Apr 20. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29679313
 3. Semin Cancer Biol. 2016 Oct;40-41:160-169. doi: 10.1016/j.semcancer.2016.06.003. Epub 2016 Jun 28. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27370570
 4. Department of Biochemistry, Michael Okpara University of Agriculture, Umudike, Nigeria. Urol Int. 2011;87(2):218-24. doi: 10.1159/000327018. Epub 2011 Jun 28. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21709398
 5. Low Urin Tract Symptoms. 2018 May;10(2):167-174. doi: 10.1111/luts.12155. Epub 2017 Feb 4. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28160499

Prostero

8
Prírodné zložky 10.0
Aplikácia 7.0
Použitie 9.0
Účinok 7.0
Cena 7.0
Previous Post
Detosil
Telo Výživové Doplnky

Detosil Recenzie, cena a skúsenosti

Next Post
Purefit Keto kapsuly chudnutie
Výživové Doplnky Znížiť

Purefit Keto Recenzie, cena a skúsenosti