Poliglu Recenzie, cena a skúsenosti

Kto veľa cestuje po iných krajinách, určite pozná problém s jazykom. V obchodoch je stále možné komunikovať v angličtine. Ak potom pôjdete medzi obyvateľstvo, bude to ťažšie. Najmä pokiaľ ide o krajiny, v ktorých sa anglicky nehovorí všade. Niektorí ľudia sa pre tieto prípady učia veľa jazykov. Ale nemôžu pokryť všetko. Aby ste nedosiahli svoje limity, je tu Poliglu. Jazykový prekladateľ vám môže zabezpečiť, že môžete ľahko komunikovať, keď ste na cestách, a to bez veľkého úsilia. Cestovateľského spoločníka sme sa chceli pozrieť bližšie a preto sme ho otestovali. Vysvetlíme aj jeho všeobecné zručnosti a uvidíme, čo ešte dokáže.

Čo je to Poliglu?

Poliglu je jazykový prekladač, ktorý si môžete vziať so sebou do mnohých krajín, aby ste mohli jednoducho komunikovať vo svojom vlastnom jazyku. To môže byť užitočné v mnohých prípadoch. Hlavne keď ste veľa na cestách resp rád cestuje do rôznych krajín, ktorých jazykom sa nehovorí. Výrobca poskytuje mnoho jazykov a je mimoriadne jednoduchý na používanie. Do popredia sa dostávajú predovšetkým tieto vlastnosti:

 • bezproblémový preklad do 1,5 sekundy
 • extrémne jednoduché použitie
 • k dispozícii je veľa jazykov
 • dlhá výdrž batérie
 • nevyžaduje sa žiadne technické know-how
 • možno použiť v oboch smeroch

Poliglu

Ako vidíte, Poliglu nemôžete použiť iba v jednom smere. Ak vám niekto na niečo odpovie, môžete nechajte si ho preložiť aj do vášho jazyka. Nemusíte mať ani žiadne špeciálne technické know-how, stačí stlačiť niekoľko konkrétnych tlačidiel. Preklad prebieha v krátkom čase a vďaka Poliglu je bezproblémová plynulá konverzácia. 

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Prečo by mi mal tento produkt pomôcť?

Každý, kto veľa cestuje, zrejme pozná aj problém, že nie vždy rozumie všetkému, čo sa okolo neho hovorí. Môžete sa naučiť toľko cudzích jazykov, koľko chcete. Nie vždy máte po ruke tých, s ktorými sa hovorí v krajine, do ktorej cestujete. Preto je hlasový prekladač skvelý spôsob, ako sa obísť urobiť práve to. Pretože s ním potrebujete len to, čo skutočne chcete povedať, hovorí do zariadenia a môžete vyvolať príslušný národný jazyk. Preklad trvá pár sekúnd a dobre sa dohovoríte v kaviarňach aj v rámci obyvateľstva. Takto je dovolenka oveľa lepšia.

Aká je cieľová skupina Poliglu?

Každý, kto by chcel ísť na dovolenku a komunikovať tam, môže využiť Poliglue. Nezáleží na tom, či sedíte v kaviarni a objednávate si koláč, alebo ste v meste a chcete sa opýtať na cestu. Oboje predstavuje značný problém pre niekoho, kto neovláda národný jazyk. Preto sa dôrazne odporúča mať so sebou jazykového prekladateľa, akým je napríklad Poliglu. je to tam úplne irelevantné aký je vek používateľa. Poliglu môže pomôcť mladým aj starším a slúžiť ako jazykový prekladateľ.

Ako spoločník na cesty sa stáva nepostrádateľnou pomôckou, ktorú už nenecháte doma. Nie je ani potrebné mať veľké technické know-how. Pretože je potrebné stlačiť len určité tlačidlá, ktoré sa potom postarajú o všetko ostatné. Jazykový prekladač si v zásade môže raz vyskúšať každý a sám zistí, že mu zariadenie len prospieva.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Ako sa produkt používa?

Používanie Poliglu je veľmi jednoduché. Na zariadení je niekoľko tlačidiel. V prvom rade je potrebné nastaviť jazyk. Návod na obsluhu vysvetľuje, ako to môžete urobiť. Potom jednoducho stlačíte tlačidlo A a nahovoríte do zariadenia, čo by ste chceli preložiť. Ak tlačidlo pustíte, toto sa vám bez problémov preloží. Na druhej strane, ak chcete niečo preložiť do svojho jazyka, stlačíte kláves B a nahráte, čo hovorí ten druhý. Ak toto tlačidlo znova pustíte, to, čo bolo povedané, bude vnútri preložené do vášho jazyka na sekundu a pol. Viac nie je absolútne potrebné. Ako vidíte, obsluha je úplne nekomplikovaná a vďaka hlasovému prekladaču môžete viesť plynulú konverzáciu, pri ktorej máte pocit, akoby ste daným jazykom skutočne hovorili.

Poliglu Uporabite

Aké sú výhody a nevýhody jazykového prekladača?

Ako každé technické zariadenie, aj Poliglu má svoje výhody a nevýhody, ktoré by ste mali zvážiť pri kúpe. Preto sme využili šancu nižšie a zhrnuli pre vás všetko potrebné. Tak sa možno lepšie rozhodnete, či jazykový prekladač je pre vás to pravé. Zoznamy teda môžete použiť ako pomôcku pri rozhodovaní o kúpe.

Výhody:

 • extrémne jednoduché použitie
 • veľa dostupných jazykov
 • kompaktne postavený a preto optimálne prenosný
 • reaguje v priebehu niekoľkých sekúnd
 • možno použiť znova a znova

Nevýhoda

 • neznáme

Ako vidíte, Poliglu nemá pri používaní hlasového prekladača žiadne nevýhody. Spoločník na cesty vás bez problémov podrží nájsť si cestu v cudzej krajine. Aj keď je to len v kaviarni alebo na ulici, keď sa musíte opýtať na cestu. Stačí ho vložiť do vrecka a keď ho chcete použiť, stačí stlačiť niekoľko tlačidiel. V priebehu niekoľkých sekúnd máte preklad a môžete komunikovať, ako chcete.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Pečate a vlastnosti kvality Poliglu

Samozrejme, chceli sme o tom vedieť viac a otestovať Poliglu. Chceli sme vyskúšať, či je to naozaj také jednoduché, ako to výrobca sľubuje. Preto sme si pôvodne objednali jazykový prekladač, čo bolo tiež možné bez problémov. Dostali sme to celkom rýchlo, takže sme mohli okamžite začať s naším testom. Zároveň sme spolucestovateľa odovzdali kolegovi, ktorý išiel na služobnú cestu.

V oboch prípadoch sa nám podarilo zistiť, že Poliglu je možné použiť bez problémov a že preklad skutočne prebieha tak rýchlo, ako bolo sľúbené. Náš kolega si so zariadením skvele rozumel aj na cestách a dokázal viesť rozhovory bez toho, aby sám ovládal daný jazyk. Celkovo sme boli veľmi prekvapení výkonom Poliglu, ale tiež si myslíme, že jazykový prekladač to dokáže urobiť aj v iných jazykoch ako v angličtine dobrý výkon relácie. Vďaka rôznym jazykom sa veľmi dobre zorientujete a už nemusíte počítať s tým, že sa budete musieť dorozumieť rukami-nohami ako kedysi.

Poliglu názoryPoliglu názory

Pri hľadaní informácií o Poliglu sme prirodzene prehľadávali ďalšie webové stránky a hľadali názory používateľov, ktorí už jazykový prekladač použili. Chceli sme získať ešte lepší obraz o spoločníkovi na cestách a to bolo veľmi možné pomocou správ o skúsenostiach. Väčšina z nich bola veľmi pozitívna a uviedla, že Poliglu bol v rôznych krajinách a preložil jazyky, ktorými sami nehovorili. Preklad urobili obyvatelia krajiny pochopil veľmi dobre a tak bolo možné v priebehu niekoľkých minút viesť rozhovor, ktorý poskytol informácie o všetkom ostatnom. Väčšina z nich sa už nechce zaobísť bez svojho spoločníka na cestách a Poliglu opisujú ako veľmi inovatívny spôsob hľadania cesty do zahraničia. Preto ho radi odporučia ostatným a už si ho nechcú nechať ujsť. V zásade bolo podložené všetko, čo sa nám v našom teste podarilo zistiť. Ak kliknete na tento odkaz, nájdete ďalšie názory zákazníkov! *

Sú známe nejaké technické problémy?

Po pravidelnom skúšaní zariadenia sme zistili, že pri používaní prekladača nie sú žiadne problémy za predpokladu dodržania návodu na obsluhu výrobcu.

Kde si môžem kúpiť Poliglu?

Najlepšie je kúpiť si ho priamo od výrobcu, ktorý má na internete vlastnú stránku a tam zariadenie ponúka cez internetový obchod. Takto sa dá aj predpokladať že dostanete originál a nie zle urobená kópia. Aj tu máte záruku, že všetko prebehne k vašej spokojnosti.

Ale nielen kvôli nekomplikovanému objednávaniu je vhodné objednávať priamo od výrobcu. Vo svojom internetovom obchode má špeciálne ponuky, ktoré možno využiť. Medzi ne patrí nielen jeden z jazykových prekladateľov, ale hneď niekoľko. Takže stále máte nejakú pomoc, aj keď je jedna z batérií prázdna. Okrem toho môžete pomocou niekoľkých zariadení vybaviť celú svoju rodinu alebo niekoho obdarovať pekným darčekom. Zariadenie je navyše individuálne lacnejšie ako pri individuálnom objednávaní. Preto sa vždy oplatí využiť tieto ponuky, keď sú dostupné. Buďte však opatrní: sú k dispozícii iba na obmedzený čas, a preto by ste ich mali používať, keď máte príležitosť. Ak v určitom okamihu už nebudú k dispozícii, nie je jasné, či sa môžete vrátiť do Poliglu priaznivé podmienky prijíma. Preto vám vždy odporúčame využiť ponuky.

Poliglu SK

Poliglu technické fakty

Teraz sa dostávame k technickým vlastnostiam Poliglu, aby bol v tomto smere možný hlbší náhľad. V nasledujúcom texte zhrnieme, čo vieme.

 • má celkovo 36 jazykov vrátane hindčiny, japončiny a rôznych typov španielčiny
 • Konverzácie sú možné v reálnom čase vďaka rýchlemu nahrávaniu
 • Bezproblémový preklad aj cez aplikáciu

Žiaľ, viac sa o Poligluovej technológii zistiť nedá. Napriek tomu si myslíme, že už informácie vám napovedia, čo je dôležité a že sa v prípade rozhovoru môžete na svojho spoločníka na cestách spoľahnúť.

Ako funguje proces objednávania?

Cestovného spoločníka je potrebné objednať iba prostredníctvom objednávkového formulára. Tu zadáte svoje vlastné údaje a následne si zvolíte, akým spôsobom chcete celú vec zaplatiť. Bezproblémové metódy ako PayPal alebo kreditná karta sú k dispozícii tu. Potom sa objednávka jednoducho odošle. Poskytovateľ následne odošle Potvrdzovací email, do ktorej sa opäť zapíše celý proces objednávky. Máte tak vždy prehľad. Po odoslaní jazykového prekladu dostanete ďalší e-mail. V tejto pošte je potom odkaz na doručenie. Vďaka tomu je veľmi jednoduché sledovať zásielku online a zistiť, kedy by k vám mala doraziť. Potom môžete hneď vyskúšať jazykový prekladač.

Hodnotenie a odporúčanie Poliglu

V tomto bode by sme chceli Poliglu odporučiť ostatným. Hlasový prekladač je kompaktný a ľahko sa používa. Zmestí sa do vrecka, a preto sa dá ľahko vziať so sebou na cesty. Spoločník na cesty je tiež veľmi dobrý Užívatelsky prívetivý a jednoduché použitie. Na cestách tak máte vždy záruku, že sa dorozumiete, aj keď daný jazyk v skutočnosti neovládate. Aj ľudia bez technického know-how môžu zariadenie využívať a bez váhania ho používať. Náš test aj recenzie ostatných naznačujú, že spoločníka na cesty môžete správne používať kedykoľvek. Či už ide o objednanie kávy alebo opýtanie sa na cestu.

Pogosta vprašanja

V tem zadnjem poglavju želimo pojasniti vsa vprašanja, ki so se morda pojavila med branjem. Želimo zagotoviti, da boste optimalno obveščeni in se boste lahko še bolje odločili, ali je Poliglu pravi za vas.

 • V: Ali so pri uporabi zdravila Poliglu kakšni skriti stroški?
 • O: Nikakor ne! Pri uporabi jezikovnega prevajalnika se ni treba bati nobenih dodatnih stroškov.
 • V: Kako dolgo traja, da boste imeli Poliglu v rokah?
 • O: Običajno traja približno dva tedna, da prevajalnik glasu prejmemo in ga uporabimo za pošiljanje.
 • V: Ali naprava Poliglu res deluje v obe smeri?
 • O: Da! Naprava tako podpira neproblematičen pogovor in omogoča komunikacijo v številnih jezikih.
 • V: Kaj naj storim, če naprava ni takšna, kot ste si jo zamislili?
 • O: Potem jo preprosto pošljite nazaj. Nakup je popolnoma brez tveganja in če vam naprava ni všeč, jo lahko preprosto pošljete nazaj v 30 dneh. Takrat boste brez težav dobili svoj denar nazaj.
 • V: Kako pogosto lahko spreminjam jezik?
 • O: Pravzaprav tako pogosto, kot želite.
Information about the provider or shipping partner

Poliglu prodaja podjetje z naslednjim naslovom: Donelaicio 60, LT-44248, Kaunas, Lithaunia. Na voljo je tudi telefonska številka. To je: +1 (469) 654-4213. Poleg tega je storitev vzpostavljen elektronski naslov, na katerega se lahko obrnete, če imate kakršna koli vprašanja: [email protected] Glasovni prevajalnik je na voljo na naslednji spletni strani: https://get-poliglu.com/

Poliglu Logotip

Zdrojový adresár a ďalšie odkazy:
 1. https://en.wikipedia.org/wiki/Translation
 2. https://www.languagescientific.com/the-difference-between-translation-and-interpreting/

Poliglu

7.8
Uplatniteľnosť 8.5
Účinok 8.0
Cena 7.0
Previous Post
Pico Buds Pro
Gadgets

Pico Buds Pro Recenzie, cena a skúsenosti

Next Post
Muama Ryoko
Gadgets

Muama Ryoko Recenzie, cena a skúsenosti