Pico Buds Pro Recenzie, cena a skúsenosti

Zlý sluch často vedie k zníženiu kvality života. Sluchové pomôcky sú v tomto prípade veľmi nápomocné, ale nie vždy robia to, čo by mali. Mnohé z variantov dostupných na trhu spôsobujú nepríjemné zvuky, ak nie sú správne nastavené. Mnohé z nich tiež nie sú v žiadnom prípade pohodlné, keď si ich nasadíte do ucha. Menšie verzie, ktoré tieto problémy nemajú, je často ťažké zohnať alebo sú veľmi drahé. Úroveň utrpenia sa zvyšuje každou minútou a nakoniec sa načúvací prístroj prestane používať vôbec. Dnes sme sa teda pozreli na slúchadlá Pico Buds Pro. Ide o zosilňovač sluchu, ktorý nie je len malý, ale prináša so sebou aj množstvo dobrých vlastností. Načúvacie prístroje sa pre mnohých stávajú nevyhnutnou súčasťou výbavy, preto sme sa na ne chceli pozrieť bližšie.Pico Buds Pro

Čo je Pico Buds Pro?

Pico Buds Pro je sluchový zosilňovač, ktorý nielenže výrazne zlepšuje sluch, ale aj zvyšuje stratenú kvalitu života. Celkovo to platí nielen pre seniorov, ale aj pre mladších ľudí, ktorí už problémy so sluchom mať. Pico Buds Pro ponúka mnoho dobrých vlastností, z ktorých výrobca vyzdvihuje nasledujúce:

 • nosiť diskrétne a rovnako dobre ako neviditeľné
 • Akustika je pozitívne ovplyvnená
 • Možno určiť aj smer hluku a hlasov
 • dlhá výdrž batérie
 • jednoduché a pohodlné prenášanie
 • dobrá kvalita zvuku
 • nie je potrebná dlhá doba nastavenia
 • hlasitosť sa ovláda nezávisle

So slúchadlami Pico Buds Pro môžete opäť neobmedzene počúvať rozhovory a zvuky. Zosilňovač sluchu má presne tie vlastnosti, ktoré potrebujete na to, aby ste opäť lepšie vnímali svoje okolie. Vedľa krátkej dobe prispôsobenia je k dispozícii aj automatická regulácia hlasitosti, náhle zvuky sú medzitým odfiltrované, a tak je možné pohodlné počúvanie.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Prečo by mi mal tento produkt pomôcť?

Tí, ktorí už dobre nepočujú, sa časom čoraz viac izolujú od svojho okolia. Už toho veľa nevníma a ľudia, s ktorými sa stýka, sa môžu cítiť otrávení, pretože musia všetko opakovať dvakrát aj trikrát. To sa pre dotyčného stáva takmer neprekonateľnou prekážkou. Raz to už dôjde tak ďaleko, že sa začne vyhýbať kontaktu, jednoznačne to obmedzuje život. Pico Buds Pro tu ponúka dobrý prostriedok nápravy a môže zabezpečiť, aby bol problém opäť odstránený. Zosilňovač sluchu sa jednoducho zasunie do ucha a konečne rozvinie svoj účinok. Je rovnako dobrý ako neviditeľný a pohodlný na nosenie.

Aká je cieľová skupina produktu Pico Buds Pro?

Pico Buds Pro je určený pre všetkých, ktorí majú problémy so sluchom. Vek je pomerne irelevantný, preto môžu z používania načúvacieho prístroja profitovať rovnako mladí aj starí. Pretože aj v mladom veku môžu vzniknúť problémy so sluchom z rôznych dôvodov. Dobrú pomoc tu získajú aj ľudia bez technických znalostí, pretože používanie zosilňovača sluchu je veľmi jednoduché. Výrobok preto môže využívať každá veková skupina. Tí pred už vyskúšali alternatívu, môžu používať aj Pico Buds Pro a presvedčiť sa na vlastné oči. V zásade je zosilňovač sluchu niečo pre každého, kto si to chce len vyskúšať.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Ako sa výrobok používa?

Pred používaním slúchadiel Pico Buds Pro by ste sa mali oboznámiť s ich fungovaním a konštrukciou. Jeden konektor je červený, druhý modrý. Vďaka farbám je vždy možné určiť, do ktorého ucha ich treba vložiť. Modrá sa používa na ľavom, červená namiesto pravého. Predtým sa zapnú a môžete ich ihneď používať. Vďaka priloženým silikónovým výstuhám je možné lepšie uchytenie. Slúchadlá Pico Buds Pro si zvyčajne nevšimnete, keď sú správne usadené v uchu. Už potom je možné lepšie počuť aj svoje okolie vnímať jasnejšie. Zosilňovač sluchu dokáže veľmi dobre zachytiť tmavé aj svetlejšie hlasy, a tak poskytuje lepší výsledok počúvania.

Pico Buds Pro Aplikácia

Aké sú výhody a nevýhody zvukového procesora?

Ako každý gadget, aj Pico Buds Pro má svoje výhody a nevýhody. Nižšie by sme vám ich radi zhrnuli, aby ste si o načúvacom zosilňovači urobili ešte lepší obraz. Zoznamy môžete použiť aj na lepšie posúdenie, či je načúvací prístroj vhodný pre vaše potreby. Takže môže byť dobrým pomocníkom pri rozhodovaní o kúpe.

Výhody:

 • Používanie je neuveriteľne jednoduché.
 • Veľmi užitočné pre starších aj mladších ľudí.
 • Zvukovod nie je poškodený.
 • Sú lacnou a kvalitnou alternatívou iných načúvacích prístrojov.

Nevýhoda:

 • neznáme

Ako vidíte, slúchadlá Pico Buds Pro ponúkajú dobrú alternatívu, ktorá nemá žiadne nevýhody. Môžete ich veľmi dobre používať, aby ste jednoducho lepšie počuli, bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Okrem toho sa veľmi pohodlne nosia Nepoškodzujú zvukovod, keď ich používate. Majú dobrý pomer ceny a výkonu, ktorý sa vám aj tak oplatí.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Kvalitné tesnenia a funkcie Pico Buds Pro

Chceli sme sa o tom dozvedieť viac a sami sme vyskúšali Pico Buds Pro. Na tento účel sme si u výrobcu objednali zosilňovač sluchu a následne ho otestovali na niekoľkých testovacích subjektoch. Keď sa k nám dostali, určite urobili solídny dojem. Spracovanie sa zdalo dobré a tak sme ho odovzdali našim testovaným. Okamžite vyskúšali Pico Buds Pro a oboznámili sa s prevádzkou. Nevyskytli sa však žiadne problémy. Po vložení vďaka načúvaciemu zosilňovaču opäť počuli lepšie a jasnejšie. Väčšina z nich nemala problém zvyknúť si. Preto ich po uplynutí skúšobnej doby nechceli vydať. Celkovo bol načúvací prístroj ohodnotený známkou a vynikajúce hodnotenie. Mnohí mali z prístroja hneď dobrý dojem a mali s ním pozitívne skúsenosti, na rozdiel od tých, ktoré mali s inými načúvacími prístrojmi. Pico Buds Pro sa pre nich stal nevyhnutným gadgetom, bez ktorého nikdy nechceli byť. Preto im dávame dobré hodnotenie a radi ich odporúčame.

Pico Buds Pro názory

Samozrejme, pri našom výskume sme hľadali aj iné názory. Napísali ich tí, ktorí už mali skúsenosti s Pico Buds Pro. Prvý dojem bol však veľmi pozitívny a teda môžeme konštatovať, že sluchový zosilňovač veľmi dobre pomáha zlepšiť sluch, ak spôsobuje problémy. Kvalita života sa mohla drasticky zvýšiť a tak sa len málokto chcel zaobísť bez načúvacieho prístroja. Väčšina z nich nemala problémy s používaním načúvacieho prístroja. Mnohí sa už nechcú zaobísť bez načúvacieho zosilňovača a majú dobrý doplnok v práci aj v bežnom živote, keď im už nestačí vlastný sluch. Mimochodom, používatelia vrátane nielen starších občanov ale aj mladších ľudí, ktorých sluch už bol narušený ich zamestnaním. Preto by tu Pico Buds Pro mohol poskytnúť dobrú pomoc. Ak kliknete na tento odkaz, nájdete ďalšie názory zákazníkov! * 

Sú známe nejaké technické problémy?

Po vykonaní testu s Pico Buds Pro a prečítaní ďalších recenzií sme zistili, že so zosilňovačom sluchu neboli žiadne problémy. Technické problémy sú do značnej miery vylúčené, ale vždy je vhodné si pred prvým použitím načúvacieho prístroja prečítať návod na použitie. Dá sa tak vyhnúť chybám a získate lepší prehľad o situácii použitie. Pokiaľ ide o kvalitu, produkt je pôsobivý a na otázku technických problémov môžeme odpovedať jasným „Nie!“ reagovať.

Kde si môžem kúpiť Pico Buds Pro?

Pico Buds Pro si najlepšie objednáte priamo od výrobcu. Pretože iba on zaručuje dokonalú kvalitu a funkcie, ktoré prezentuje na svojej domovskej stránke. Veľmi veľkou výhodou sú formáty ponuky, ktoré existujú. Tie sú k dispozícii len na obmedzený čas, a preto by sa mali vždy využiť, keď máte príležitosť. Tu nezískate len niekoľko načúvacích prístrojov, ale hneď niekoľko. To sa odráža v cene, ale ak si to spočítate, rýchlo zistíte, že Pico Buds Pro sa predávajú za pár sú lacnejšie, ako keby ste si ich objednali jednotlivo. Preto by sa mali používať vždy. Ako však bolo spomenuté, sú k dispozícii len na obmedzený čas a nakoniec budú postupne vyradené. V takom prípade nie je úplne jasné, či a kedy sa vrátia. Preto je potrebné rýchlo konať.

Pico Buds Pro SK

Pico Buds Pro Technické údaje

Pokiaľ ide o technológiu, o zariadení Pico Buds Pro nemáme takmer žiadne informácie. Napriek tomu by sme tu chceli zhromaždiť to, čo sa nám podarilo zistiť. Môžete si tak urobiť ešte lepší obraz.

 • Pohodlný silikónový poťah zvukovodu
 • automatické ovládanie hlasitosti
 • Integrované batérie, model A10
 • neinvazívny

Viac informácií o slúchadlách Pico Buds Pro sa nám bohužiaľ nepodarilo zistiť. Napriek tomu je možné si na základe malého množstva informácií urobiť dobrý obraz. Zosilňovač má totiž všetky technológie, ktoré dobrý načúvací prístroj potrebuje.

Ako prebieha proces objednávania?

Pokiaľ ide o samotnú objednávku, tú je možné veľmi ľahko vykonať prostredníctvom výrobcu. Ak to chcete urobiť, stačí si vybrať správnu ponuku, ktorá je pre vás výhodná. Potom zadáte všetky potrebné informácie do objednávkového formulára vpravo. Potom si už môžete vybrať, ako chcete za celú vec zaplatiť. Tu sú spôsoby, ktoré obzvlášť bezpečné a jednoduché sú pre zákazníka. Vrátane kreditnej karty a okamžitého prevodu. Po odoslaní objednávky vám bude zaslaný e-mail, pomocou ktorého si môžete opäť pozrieť všetky podrobnosti objednávky. Ak je potom balík odoslaný, opäť dostanete mail a môžete sledovať balík online pomocou sledovacieho čísla. Vďaka tomu si môžete ľahko vypočítať, kedy to pre vás bude dôležité a kedy si budete môcť vyskúšať Pico Buds Pro. Celkovo je tento prístup veľmi dobrý a máte prehľad o veciach.

Recenzia a odporúčanie Pico Buds Pro

Celkovo by sme slúchadlá Pico Buds Pro veľmi radi odporučili, pretože veríme, že dokážu výrazne zlepšiť sluch. Vďaka možnostiam lepšie počuť naokolo sa zvyšuje aj kvalita života. Prestanete sa izolovať, môžete sa opäť zapojiť do spoločenského života, a to pri vynikajúcom pomere ceny a výkonu. Pico Buds Pro sú dobrý zosilňovač sluchu, na ktorého výkon sa môžete spoľahnúť. Sú tiež pohodlné na nosenie a nemusia byť zvonku viditeľné. Preto by sme im chceli dať dobré hodnotenie a radi ich odporučíme. Môžu ich využiť mladí aj starší, bez ohľadu na to, či už predtým vyskúšali alternatívu alebo nie.

Často kladené otázky

V tejto záverečnej časti sa snažíme odpovedať na otázky, ktoré môžu vzniknúť a ktoré nemusia byť zodpovedané v čítaní. Takto môžete získať ešte lepší dojem z Pico Buds Pro a nakoniec sa ešte jednoduchšie rozhodnúť, či chcete zosilňovač sluchu vyskúšať alebo nie.

 • Otázka: Môžu nosiť Pico Buds Pro iba seniori?
 • Odpoveď: Načúvací prístroj môžu používať aj mladší ľudia, ktorí už napríklad kvôli zamestnaniu nepočujú. Vo všeobecnosti môže mať každý prospech z používania načúvacieho prístroja, ak má poruchu sluchu. Nevyžaduje sa ani technické know-how.
 • Otázka: Vidíte vonkajšok Pico Buds Pro?
 • Odpoveď: Farebná časť zmizne vo zvukovode. Navonok možno zosilňovač sluchu rozpoznať iba podľa malej antény a nástavca v nahej farbe. Ale iba ak sa pozriete veľmi pozorne. Načúvací prístroj bol navrhnutý tak, aby ho zvonku nebolo podľa možnosti vidieť.
 • Otázka: Môžem získať Pico Buds Pro inde?
 • Odpoveď: Nie, ak chcete originál. Ten je dostupný len na strane výrobcu a len tu sa dá predpokladať, že sluchový zosilňovač má sľubovanú kvalitu.
Informácie o dodávateľovi alebo prepravnom partnerovi

Pico Buds Pro predáva dodávateľ s touto adresou: Pico Pico sa nachádza na adrese: Hyper Sls Ltd, 1506 Loon Kee Bldg No. 267-275 Des Voeux Road, Central, Hong Kong. K dispozícii je aj e-mailová adresa, ktorú možno použiť. Je to: [email protected] K dispozícii je aj medzinárodná horúca linka, na ktorú môžete zavolať. Tu je jej číslo: +44 20 3808 9234. To je všetko, čo je známe. Výrobok si môžete objednať na tejto adrese: https://hyperxgadgets.com/intl?prod=picobudspro&net=1673.

Pico Buds Pro Logo

Zdrojový adresár a ďalšie odkazy:
 1. https://www.webmd.com/healthy-aging/hearing-aids
 2. https://www.nhs.uk/conditions/hearing-aids-and-implants/

Pico Buds Pro

8.5
Technické údaje 9.0
Použitie 9.0
Cena 7.5
 
Next Post
Poliglu
Gadgets

Poliglu Recenzie, cena a skúsenosti