PhotoLemur Recenzie, názory, cena a kúpiť

Ktokoľvek, kto sa veľa pohybuje na internete, vie, že sociálne siete sú úspešné len vtedy, keď  uverejníte tie správne obrázky. Ale výstrelka sama je niečo pekné, keď sa na to pozeráte na chvíľu. Rovnako ako prázdninové zábery, zábery z iných každodenných situácií a podobne. Dobrý softvér na úpravu obrázkov však stojí malý majetok. Okrem toho je potrebné najskôr pracovať, aby sme získali plný pohľad a získali vynikajúci obraz. PhotoLemur, na druhej strane, je softvér na korekciu obrazu, ktorý je ľahko použiteľný a môže priniesť vynikajúce výsledky. Dnes sme sa s týmto programom zaoberali, zdôrazňovali jej silné a slabé stránky a ďalej testovali. Všetky informácie, ktoré sme zhrnuli nižšie.photolemur

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Čo je to PhotoLemur?

Ak ste trochu oboznámení s počítačom, budete vedieť programy ako CorelDraw alebo Photoshop. Aj keď tento softvér je pravdepodobne najlepší z najlepších, nie každý si to môže dovoliť. Ďalšou vecou je, že s nimi musíte na chvíľu zaobchádzať, aby ste vedeli, aké efekty môžete skutočne dosiahnuť na obrázkoch. Keďže v programoch neexistuje štandardné odporúčanie. To sa líši od tu prezentovaného PhotoLemur na úpravu obrázkov. Presne vedia, o čom sú fotografie, a umožňuje, aby fotografia svietila v správnom svetle. Takže si ju môžete ľahko poslať online alebo získať dobrú tlačovú šablónu. Program využíva špičkovú technológiu, ktorá automaticky určuje procesy, analyzuje obraz a zodpovedajúcim spôsobom opravuje. To, čo vyjde, je pekný obrázok, ktorý chcete len ukázať. Je k dispozícii pre systémy Windows a Apple Macintosh a je preto perfektnou alternatívou k drahým programom pre každého používateľa, ktorý bohužiaľ často nedokáže pochopiť.

Pre koho je produkt PhotoLemur správnym produktom?

Pre každého, kto by chcel pracovať s korekciou obrazu. Pre tých, ktorí neustále fotografujú, ale na poslednú chvíľu sa rozhodnú, že ich neuverejnia online. Rovnako tak aj fotografovia profitujú z toho, že už robia dobré prípravy na svoje fotografie, aby boli fotografie jedinečné. Ale nie vždy môže obrázok dokonale pripraviť. Softvér robí zvyšok, je ideálny aj pre tých, ktorí chcú viac robiť viac zo svojich obrázkov. Pretože nie je len pracovať na expozícii. Podobne môžete vidieť podrobnosti, ktoré boli predtým považované za stratené. Podobne sú tváre dokonale sledované, osvetlenie sa posilňuje a farby prinášajú do popredia. Korekcia obrazu je v podstate niečím pre každého, kto by chcel získať viac zo svojich obrázkov, ale nedokázal sa zaobchádzať s úpravou obrázkov, alebo jednoducho chcel, aby to bolo jednoduché.

Detaily PhotoLemur

Ktoré procesy program podporuje, toľko sa bude opýtať. Tu sú niektoré odpovede:

 •  Existuje obnovenie farby
 •  Špecifický oblúk
 • Belichtungskorrektur
 •  Zlepšenie obsahu
 • Inteligentné odstránenie výparov

a mnoho ďalších funkcií, ako je porovnanie pred a po.

Program umožňuje, aby človek vzal rušivý závoj z obrázkov. Zároveň sa expozícia uskutočňuje. Nebo je výška Achilov pre mnohých fotografov. Pomocou tohto softvéru na úpravu obrázkov to však už nie je problém a stáva sa jednoduchým kliknutím myši. Program získava stratené detaily pomocou obnovy farieb a poskytuje zdokonalenie listov pre listy skutočného detailu. Pretože nielen ľudia sú motívom mnohých fotografov. Taktiež fotografovanie prírody a všetkého okolo nich je príťažlivé pre mnohých. Podrobnosti sa však často strácajú. Dobrým príkladom je napríklad vzhľad dobrého počasia ako zlé na fotografiách. Program zabezpečuje, aby sa na obrázkoch správne zobrazovalo slnečné počasie a ako v čase streľby bolo jasné nielen úsmev tváre fotografa.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Ako používam produkt?

Kto nainštaloval program do počítača, ktorý môže skutočne začať priamo. Konkrétne importovaním obrazu z pevného disku do programu alebo jeho otvorením a následným vykonaním nastavení. Tie sú ľahko vysvetlené v ponuke. Pekné je, že obrázok nie je uložený priamo po jeho zmene. Môžete skúsiť jednotlivé efekty a skontrolovať, čo skutočne vyzerá najlepšie. A potom sa konečne rozhodnite pre uloženie obrázku. A program funguje úplne nezávisle, bez toho, aby museli robiť konkrétne nastavenia. Úprava obrázkov nebola nikdy jednoduchšia. Korekcia obrazu automaticky vypočíta parametre fotografie a upraví požadované efekty presne na obrázok. To je prakticky nielen ďalšia vrstva na obrázku umiestnený alebo odstránený, pracuje konkrétne s obrazom a jeho dáta, čo robí celú vec tak jednoduché a priamočiare. Potom je obrázok uložený iba v príslušnom priečinku, kde ho môžete konečne udržať navždy.

Aké sú výhody a nevýhody PhotoLemur?

S každým gadgetom existujú rôzne výhody a nevýhody, o ktorých by ste mali najprv informovať. Takže môžete vylúčiť, že urobíte zlý nákup. Preto tu zhrnuli všetky výhody a nevýhody.

výhody

 •  Jednoduchá obsluha bez predchádzajúceho školenia
 • Jednoduchá inštalácia
 • pre systémy Windows a Mac
 • Program pracuje priamo s informáciami o obrázku
 •  Možné rôzne účinky
 • Úprava obrázkov kliknutím myši
 • Pred a po porovnaní

nevýhody

 •  nie je známe

Výhody tohto spracovania obrazu sú zrejmé. Silnou výhodou je, že nemusíte absolvovať školenie ako prvý, alebo dokonca študovať na pochopenie softvéru. Tu všetko vybehne jednoduchým kliknutím myši a všetky chyby sa môžu vrátiť späť. Aby vznikla krásna a vyvážená fotografia, ktorá bola opravená, ale nie úplne zmenená. Je k dispozícii pre systémy Windows a Macintosh, takže je to pre každého. Ostatní výrobcovia často účtujú značnú sumu za predaj programov pre počítače Macintosh, zatiaľ čo sa pripravujú na voľný čas, ktorí chcú zarobiť peniaze s fotografiami alebo inými umelcami, aby mohli začať svoju samostatnú zárobkovú činnosť. Tento softvér však nie je žiadny problém. Program je rovnako ľ

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

ahko použiteľný každým, kto chce jednoducho zvýšiť svoje fotografie súkromne.

 

Všeobecný test PhotoLemur

Samozrejme, že sme chceli vedieť viac o tom a upravili sme rôzne nahrávky s programom. Najprv do inštalácie: Toto bolo úplne nekomplikované. Program má niekoľko základných nastavení, ktoré môžete v prípade potreby prispôsobiť. Potom otvoríte fotografiu, ktorú chcete upraviť, a môžete začať hneď. Program na úpravu obrázkov ponúka rôzne režimy, s ktorými môžete vyskúšať, čo funguje lepšie. To je obzvlášť užitočné pri fotografovaní rôznych predmetov. Takže môžete prírodu vyzerat trochu jasnejšie, dovolenku zábery si vziať Grauschleier, kto má rád, keď slnko nie je správne. Aj pri podrobných záberoch sú niektoré z nich v popredí oveľa lepšie, čo robí obraz oveľa atraktívnejším. Dokonca aj laici, ktorých program sme vyskúšali, oznamujú podobné skúsenosti. Celkovo softvér príde veľmi dobre a je opísaný ako veľmi jednoduchý. Priemerný spotrebiteľ aj odborníci sa so softvérom bavia a dávajú svojim fotografiám osobitný dojem. To sa vyplatí, najmä ak postavíte veľa na internete. Spoločnosť Instagram, Facebook aleboiné sociálne siete využívajú tieto programy, ak sa chcete tam zúčastniť. Celkovo to môžeme radi označiť ako odporúčanie. PhotoLemur nás urobil dobrý dojem.

Všeobecné skúsenosti PhotoLemur

Výrobca softvéru opisuje, že existuje veľa spokojných používateľov. Čítame preto recenzie na internete a našli sme tam pozitívnu spätnú väzbu. Program je ľahko pochopiteľný a používajú ho rôzni ľudia. Samostatne zárobkovo činní, nezávislí fotografi, ale aj súkromní používatelia používajú program s preferenciou a uprednostňujú ho pred akýmkoľvek iným komplikovaným programom, ktorý by mu vysvetlil. Preto je pre vás skutočným prínosom, ktorý by vás rád odporučil. Mnohí sú spokojní. Niektoré z negatívnych recenzií mali často iné problémy, napríklad nedostatočný softvér alebo hardvér v počítači alebo počítači Mac. Takže to jednoducho nie je jednoduché zovšeobecniť. Celkovo bol program veľmi dobrý, a tak podporuje naše výsledky testov.

Existujú problémy PhotoLemur?

Celkovo je program veľmi užívateľsky prívetivý. Každý, kto teraz očakáva spustenie programu a získanie všetkého, čo je samozrejmé, je trochu zle. Musíte s tým trochu zaobchádzať, aby ste konečne dostali snímku momentu. Je však oveľa jednoduchšie zvládnuť tento program ako ktorýkoľvek iný softvér na úpravu obrázkov. Preto to nie je skutočný problém, pretože začlenenie do softvéru je prítomné na každom náprotivku.

Kde môžem kúpiť PhotoLemur?

Pohodlne ponúka program Amazon za nízku cenu. Výhodou je, že zvyčajne si môžete zvoliť predávajúceho a nemá skutočnú nevýhodu. Môžete použiť platobný systém spoločnosti Amazon a získať rovnaké výhody ako akákoľvek iná položka, ktorú si môžete kúpiť.

Recenzia PhotoLemur

Celkovo odporúčame softvér na spracovanie obrazu s potešením. Korekcia obrazu dáva fotografie správny dotyk. Samostatne zárobkovo činní aj súkromní ľudia, aj keď chcú zarábať s nimi, budú mať veľa zábavy so softvérom pred a po.

Technológia AI v PhotoLemur bola naprogramovaná tak, aby rozpoznávala objekty ako tváre, stromy, obloha, zeleň a scenérie a rozlišovala medzi portréty, krajinami a makrofotografmi. Pri načítaní obrázkov sa posúdia a upravujú pomocou nasledujúcich technológií:

 • Obnova farieb: Obnovuje správne farby a sýtosť tým, že okamžite upravuje farby, takže sú „krásne“.
 • Vylepšenie oblohy: oddeľuje oblaky od oblohy, obnovuje ich objem a zdôrazňuje detaily.
 • Kompenzácia expozície: detekuje a kompenzuje nepresné nastavenia expozície.
 • Korekcia prirodzeného svetla: považuje čas dňa za fotografiu a upravuje tóny, expozíciu a kontrast, aby vyzdvihol prirodzené farby a osvetlenie ráno, večerov, svitania alebo súmraku.
 • Zlepšenie lístia: vyberá jednotlivé stromy, listy a akýkoľvek iný druh rastliny alebo ker a upravuje farby, ostrosť a ďalšie prvky.
 • Zníženie šumu: Zisťuje a odstraňuje nechcený digitálny šum, ktorý vzniká pri snímaní pri pomalých rýchlostiach závierky v situáciách s nízkym osvetlením.
 • Smart Dehaze: rozpoznáva a odstraňuje neprirodzený opar, hmla, hmla, prach, smog a iné rušivé prvky.
 • Odtieň Perfekcia: Nájde najlepšie riešenie odtieň – teplejšie alebo chladnejšie – v závislosti od niekoľkých premenných.
 • Retušovanie tváre: rozpozná tváre a potom vyčistí nejaké nedokonalosti alebo škody.
 • JPG Fix: Nájde a opravuje chyby vo formáte JPEG potlačením artefaktov kompresie.
 • Spracovanie RAW: Analyzuje dáta v súbore RAW a poskytuje najlepšie výsledky.
 • Horizontové narovnávanie: Upravuje mierne nepriechodné obzory alebo pozadie.

Verzie PhotoLemur od 2.2.1 zahŕňajú korekciu šošoviek, ktorá je určená na korekciu skreslenia, chromatickej aberácie a vinetovania a je aplikovaná automaticky. Fotolemur hovorí, že sa používa iba vtedy, keď je to potrebné, takže ju môžete nechať stále po celý čas. V rozbaľovacej ponuke je však možné ho vypnúť prostredníctvom nastavenia.

Zhrnutie
Dátum kontroly
Preskúmaná položka
PhotoLemur
Hodnotenie
41star1star1star1stargray
Previous Post
valgorect
Krása

Valgorect Recenzie, názory, cena a kúpiť

Next Post
Prostalgene
Zdravie

Prostalgene Recenzie, názory, cena a kúpiť