Muama Ryoko Recenzie, cena a skúsenosti

Muama Ryoko – Každý moderný človek takmer vždy predpokladá, že má dobré pripojenie na internet. Navyše sme vždy na čerstvom vzduchu a každý deň používame svoj smartphone alebo tablet. Ale nie vždy to tak je. Ako príklad: V kaviarňach sú pripojenia WLAN často navrstvené, pretože veľa zariadení pristupuje k sieti.

Preto trpí rýchlosť a vy trávite viac času hľadaním vecí na internete, pre ktoré by rýchle pripojenie trvalo iba pár milisekúnd. Okrem toho sa často kritizuje bezpečnosť, pretože nikdy presne neviete, kto ďalší je v sieti a môže mať prístup k vášmu smartphonu alebo tabletu.

Ak chcete na ceste zabezpečiť dobré pripojenie na internet alebo ak chcete ponúknuť túto príležitosť doma a prípadne priateľom, môžete použiť tu uvedené zariadenie. Prenosný smerovač nespôsobuje žiadne ďalšie náklady, je ľahko ovládateľný a na ceste vynikajúci zariadenie vreckového formátu. Ďalej si ho predstavíme spolu s jeho výhodami.

Čo je Muama Ryoko?

Muama Ryoko je prenosný smerovač, ktorý si môžete vziať so sebou kamkoľvek idete, aby ste zaistili dobré pripojenie na internet. Pretože sa dnes bez nich ťažko zaobídeme, ponúka Muama Ryoko správne podmienky a je tiež zabezpečený a umožňuje pripojenie až desiatich zariadení súčasne k sieti Wifi. A čo viac, spoločnosti Muama Ryoko nevznikajú žiadne ďalšie náklady na prispôsobenie sa a má prístup k internetu jedným dotykom až v 38 krajinách sveta.

Výrobca sľubuje, že sa k internetu môžete pripojiť prakticky kdekoľvek bez nutnosti prístupu k verejnej sieti. Prenosný smerovač sľubuje nasledujúce funkcie:

 • Prístup na internet jedným dotykom vo viac ako 38 krajinách
 • zabezpečené pripojenie na internet bez verejnej siete WLAN
 • užitočný gadget do vrecka
 • trvá až 12 hodín
 • možno súčasne pripojiť až 10 zariadení
 • rýchla rýchlosť až 150 Mb a bezpečné pripojenie 4G LTE k internetu

Muama Ryoko

Muama Ryoko má preto všetky funkcie potrebné pre dobré pripojenie na internet na cestách. Muama Ryoko môžete používať nielen osamote, ale aj s priateľmi.

Affilink/Button:

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Čo to pomáha Muama Ryoko?

Všetci to poznáme: idete do prírody so svojím inteligentným telefónom alebo notebookom a chcete trochu pracovať, alebo len tak surfovať po internete, zatiaľ čo vy si chcete užívať prírodu. Nie všade však existuje požadovaný príjem internetu, ktorý je na to nevyhnutný. V mnohých prípadoch je ponúkaná sieť WLAN príliš pomalá, nebezpečná alebo preplnená. Preto Muama Ryoko ponúka alternatívu, ktorú môžete dokonca vložiť do vrecka.

Jedná sa o prenosný smerovač, ktorý na ceste bez námahy ponúka potrebnú Wi-Fi sieť, aby bol v počítači aj v smartfóne perfektný príjem z internetu. Okrem vlastného použitia môžete spárujte až desať zariadení súčasne, aby priatelia na cestách mohli surfovať po sieti bez problémov a bez vzájomného prekrývania. Muama Ryoko vysiela rýchlosťou až 150 Mb a zodpovedá tak 4G LTE linke, ktorá je tiež veľmi bezpečná.

Prečo potrebujem Muama Ryoko?

Prenosný smerovač je primárne zameraný na ľudí, ktorí by chceli mať prístup k vlastnému internetu na cestách, ale nechcú byť závislí od toho, že ide o verejné WLAN. Tieto metódy sú zvyčajne relatívne neisté a nikdy presne neviete, kto je v tejto sieti. Prenosný smerovač, ako je Muama Ryoko, ponúka presne to a tiež poskytuje správne podmienky.

Nie je dôležité, či spoločnosť Muama Ryoko prevádzkuje mladý alebo starší človek. Jeho jednoduchosť umožňuje ľahké pochopenie a je ideálny na cestovanie. Je tiež irelevantné, či ho používajú muži alebo ženy, poskytuje dobrú Wifi pre každého. Mimochodom, to je jedno kde si s Muama Ryoko. Niektorí teda s ním radi chodia do parku, iní využívajú prírodu v kempingu.

Muama Ryoko vždy vytvorí dobré pripojenie na internet.

Affilink/Button:

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Ako sa produkt používa?

Na jeho použitie je potrebných iba niekoľko krokov. Výrobca popisuje, že akonáhle ho zapnete, stačí pripojiť Muama Ryoko k zariadeniu na to určenému. To znamená, že v nastaveniach pripojíte prenosný smerovač cez WLAN. Za normálnych okolností notebooky aj smartfóny vždy vyhľadajte takéto zariadenia v blízkosti.

Stačí zvoliť toto a potom spojiť obe zariadenia. V skutočnosti neexistuje nič viac. Nezáleží na tom, v ktorej krajine sa nachádzate alebo aké zariadenie používate. Toto zariadenie by malo mať možnosť iba pripojenia WLAN.

Muama Ryoko funkcia

Aké sú výhody a nevýhody produktu?

Ako každé zariadenie, aj prenosný smerovač, ako je tento, má svoje výhody a nevýhody. Na tomto mieste by sme ich chceli zhrnúť jasným a stručným spôsobom a poskytnúť vám tak rozhodnutie o kúpe pre prípad, že si ešte nie ste istí, či je Muama Ryoko pre vás ten pravý. Nasledujúci zoznam vám pomôže zorientovať sa a neskôr sa rozhodnúť, či si takéto zariadenie kúpiť.

Výhody:

 • ľahké použitie
 • všade zabezpečené Wifi
 • dlhá výdrž batérie
 • vysoká rýchlosť
 • užitočný modul gadget

Nevýhody:

 • žiadne známe

V niektorých prípadoch môže byť rýchlosť pre používateľa príliš nízka. Celkovo však má zariadenie iba výhody, ktoré sa ľahko používajú a v prípade potreby vám poskytnú Wi-Fi. Prenosný smerovač je jednoducho užitočný nástroj, bez ktorého sa nezaobídete a môžete ho dokonca nosiť vo vrecku.

Má dlhú výdrž batérie, poskytuje bezpečné Wifi na akomkoľvek mieste a umožňuje ju dokonca niekoľkým ľuďom okrem vás, ak to dovolíte. Preto je podľa svojich výhod obohatením pre každého používateľa, ktorý potrebuje bezchybné pripojenie na ceste.

Affilink/Button:

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Všeobecný test Muama Ryoko a kvalitatívne charakteristiky

Chceli sme sa presvedčiť o schopnostiach Muama Ryoko a jednu sme si objednali. Keďže veľa cestujeme sami, takýto prenosný smerovač je vždy užitočný, rovnako ako výrobca sľubuje. Po dodaní sme najskôr skontrolovali kvalitu Muama Ryoko a boli sme s ňou veľmi spokojní. Pôsobí solídnym a dobre vyrobeným dojmom, ktorý sľubuje dlhšiu životnosť.

Potom sme zariadenie podrobili testu a spárovali sme ho so smartfónmi a notebookmi, ktoré fungovali dobre. Pripojenie sa uskutočnilo rýchlo a bolo do značnej miery stabilné, takže je vždy použiteľné v pohybe a nemusíte sa obávať žiadnych ďalších nákladov.

Je však potrebné povedať jednu vec: ak sa nachádzate v absolútne mŕtvej zóne, nie je dobré pripojenie na internet. Toto kritérium by však už malo byť známe, ak používate smartphone. Existujú iba zóny, ktoré v tejto krajine zatiaľ nie sú dostatočne pokryté. Mimochodom, vyskúšali sme aj rýchlosť pripojenia, keď je k smerovaču pripojených niekoľko zariadení.

Postup je veľmi jednoduchý a rýchly, ale pripojenie stále zostáva stabilné. Sem-tam sme však mali menšie problémy s výdržou batérie. Vzhľadom na skutočnosť, že bolo potrebné obsluhovať niekoľko zariadení, sa ukázalo byť o niečo kratšie, ako je uvedené. Okrem toho sme nezaznamenali žiadne problémy s Muama Ryoko.

Skúsenosti a názory generála Muama Ryoko

Informácie o Muama Ryoko sme tiež hľadali v skúsenostiach iných používateľov. Správy o skúsenostiach, ktoré sme mohli nájsť, však boli väčšinou pozitívne. Väčšina používateľov je celkom rada, že má takéto zariadenie na svojej strane, pretože teraz sa už nemusia zaobísť bez zabezpečeného internetu.

Prenosný smerovač, ako je tento, im dáva slobodu nemusí vždy sedieť na určitom mieste len preto, že je zaručený príjem WLAN. S Muama Ryoko môžu tiež sedieť v parkoch a zelených plochách a stále perfektne surfovať po internete. Niektorí používatelia sa sťažovali na výdrž batérie, ktorá môže trvať až dvanásť hodín, ale niekedy je v polovici hry koniec. Koniec koncov, nemôžete vždy nechať Muama Ryoko visieť na kábli nabíjačky. Väčšina používateľov sa teda dokázala s týmto malým problémom vyrovnať veľmi dobre.

Niektorí navyše využívali formáty ponuky výrobcu a prakticky tak mali vo vreckách vždy náhradu. Tón väčšiny správ v teréne bol napriek tomu dosť pozitívny, a preto väčšina používateľov s radosťou odporúča prenosný smerovač. Nenašli sme žiadne negatívne správy. Ak kliknete na tento odkaz, nájdete ďalšie názory zákazníkov! * 

Existujú nejaké známe problémy Muama Ryoko?

Za normálnych okolností prenosný smerovač skutočne funguje veľmi dobre. Musíme si však uvedomiť, že čím viac zariadení je k nemu pripojených, tým viac energie sa spotrebuje. Toto by sa malo vziať do úvahy, keď ste vonku uprostred prírody a traja alebo štyria z vás klepú na Muama Ryoko. Potom môže batéria tiež vybiť o niečo rýchlejšie. Okrem toho nemôžeme opísať žiadne ďalšie problémy spojené s prenosným smerovačom.

Kde môžem kúpiť Muama Ryoko?

Najlepšie si objednáte Muama Ryoko priamo od výrobcu. Výrobca ponúka svoj výrobok na svojom vlastnom webe a zároveň poskytuje ponuky. Medzi ne zvyčajne patrí nielen nižšia cena, ale aj možnosť objednať si niekoľko zo zariadení. Výhodou je, že jediné zariadenie je v rámci týchto formátov k dispozícii za oveľa nižšiu cenu, ako keby sa objednávalo jednotlivo. Pred rozhodnutím o kúpe a kontrole preto stojí za to si web občas prezrieť ak sú k dispozícii ponuky.

V každom prípade potom je čas kúpiť! Objednávka je navyše veľmi jednoduchá, pretože sa vykonáva prostredníctvom formulára. Stačí zadať nejaké údaje a stlačiť tlačidlo v dolnej časti. Objednávka je teda dokončená a bude okamžite preposlaná.

Potom užívateľ dostane potvrdenie objednávky, aby dosiahol vyššiu bezpečnosť.

Do niekoľkých dní bude objednávka odoslaná a doručená priamo k vašim dverám. Na získanie zariadenia teda nie je potrebné plánovať nijaké úsilie. Platba je tiež relatívne bezpečná, pretože sa uskutočňuje metódami ako Paypal alebo kreditnou kartou. Výrobca teda poskytuje jednému človeku úplnú bezpečnosť.

Okrem toho je možné do určitého času využiť záruku vrátenia peňazí. Človek teda dostane peniaze späť, ak nie je so zariadením spokojný. Navyše sa dá predpokladať, že dostane vysoko kvalitný originál a nie lacnú a problematickú kópiu.

Technické podrobnosti Muama Ryoko

Pokiaľ ide o technické vlastnosti, výrobca udržiava relatívne nízky profil, a preto sme len ťažko našli nejaké informácie. Napriek tomu by sme chceli poskytnúť nejaké informácie, aby sme získali aspoň malý prehľad. Zariadenie poskytuje až 150 MBS a 4G LTE pripojenie k internetu súčasne. Viac sa, bohužiaľ, nevie.

Hodnotenie a odporúčanie Muama Ryoko

Celkovo by sme chceli produktu dať pozitívne hodnotenie, pretože vyhovoval našim požiadavkám a bol schopný veľmi dobre plniť svoje úlohy. Prenosný smerovač je vždy odporúčaný, ak si ceníte bezpečnú a stabilnú linku a zároveň chcete zabezpečiť dobré pripojenie na internet pre zábavu alebo rodinu na cestách. Okrem výdrže batérie Muama Ryoko nekritizuje, pretože je dobrým spoločníkom na cestách, ľahko sa používa a vo väčšine prípadov odvádza dobrú prácu.

Pretože je možné ho bez problémov používať až v 38 krajinách, je to prenosný smerovač určené aj na dovolenku. Za týmto účelom je celá procedúra kombinovaná s nekomplikovaným procesom objednávania, ktorý je ľahko ovládateľný a v krátkom čase je router dodaný a doručený. Ak ste mali akékoľvek otázky, môžete im odpovedať prostredníctvom chatu integrovaného na webovej stránke výrobcu.

Tu máte tiež možnosť získať ďalšie informácie. Od nás existuje jednoznačné odporúčanie pre zariadenie a veríme, že predstavuje niečo ako budúcnosť, pretože pravdepodobne už o pár rokov už nikto nebude chcieť žiť bez takého zariadenia.

Informácie o poskytovateľovi alebo prepravnom partnerovi

Distribúciu vykonáva spoločnosť UAB Ekomlita, aspoň to hovorí na webových stránkach. Kde presne sa spoločnosť nachádza, nie je celkom jasné. Webové stránky tiež ponúkajú možnosť kontaktovať spoločnosť prostredníctvom kontaktného formulára. Bohužiaľ sa o výrobcovi nevie nič viac.

Muama Ryoko Logo

Zdrojový adresár a ďalšie odkazy:
 1. https://us.norton.com/internetsecurity-iot-smarter-home-what-is-router.html
 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK51062/

 

Muama Ryoko

8.2
Technické detaily 8.5
Účinok 9.0
Cena 7.0
Previous Post
Poliglu
Gadgets

Poliglu Recenzie, cena a skúsenosti

Next Post
Huusk
Gadgets

Huusk Nôž Recenzie, cena a skúsenosti