MemorySafeX Recenzie, cena a skúsenosti

Každý to vie: Chcete si stiahnuť niektoré obrázky z telefónu do počítača a nielenže musíte urobiť zložité pripojenie, ale tiež použiť niekedy zložitý softvér v počítači na vytiahnutie obrázkov z telefónu do počítača. Niektoré programy neumožňujú priame stiahnutie, ale tiež očakávajú, že používateľ obrázky upraví bezprostredne pred ich konečným uložením. Na obchádzanie týchto obchádzok je k dispozícii pamäť MemorySafeX.

Táto palica ukladá obrázky priamo z telefónu a potom ich môže prenášať, podobne ako bežný USB kľúč zaseknutý v počítači. Nižšie by sme vám chceli podrobnejšie predstaviť a ukázať vám, že má určité výhody.

Čo je MemorySafeX?

Tu uvedené zariadenie je v zásade USB kľúč. Táto jednotka USB flash má však tú vlastnosť, že údaje je možné vytiahnuť z mobilného telefónu a potom ich priamo priviesť do počítača. Nie sú k dispozícii žiadne obchádzky prostredníctvom iných požadovaných programov. Zároveň preto ponúka oveľa jednoduchšiu verziu zálohy. Hokejka má nasledujúce vlastnosti:

 • Fotografie a videá si okamžite uložte
 • ľahká obsluha
 • Zabezpečte údaje priamo na telefóne
 • Kapacita 64 gigabajtov (64 000 fotografií)
 • pre iOS a Android
 • bezpečný prenos

MemorySafeX

Okrem fotografií a videí sa ukladajú aj ďalšie údaje, ktoré chce užívateľ uložiť na palicu. Je oveľa jednoduchšie ukladať údaje pomocou jednotky USB Flash a súčasne používať rôzne systémy.

S čím MemorySafeX pomáha?

Ukladanie obrázkov a iných údajov bolo vždy trochu zložité, pretože je potrebný nielen potrebný kábel na pripojenie k počítaču, ale aj zodpovedajúci program. Ak obidve nie sú k dispozícii, môžete tiež skúsiť úložisko pomocou služby Blutooth, ale je to ešte problematickejšie, pretože tu sa spojenie preruší ako.

Okrem toho nechcete umiestniť všetko do cloudu, pretože je známe, že nie vždy poskytuje potrebné zabezpečenie. Jednotka USB Flash naopak podporuje ukladanie na disk externým spôsobom a ľahký prenos do počítača. Keib kábel alebo softvér – jednoduché!

Prečo potrebujem pamäť MemorySafeX?

Toto zariadenie je v skutočnosti určené každému, kto by chcel mať externý spôsob ukladania údajov z telefónu bez nutnosti použitia počítača so všetkým, čo potrebujete vedľa neho. Prístroj je rovnako príťažlivý pre mladých aj starých, preto na veku nezáleží. Ovládanie je jednoduché, čo je rovnako príťažlivé pre príslušné generácie. Či už muž alebo žena, je rovnako irelevantný. Je to len praktický prístroj, ktorý sa zdá zaujímavý pre všetkých majiteľov mobilných telefónov.

Ako sa MemorySafeX používa?

Aby sa najskôr umožnilo uloženie mobilného telefónu, do mobilného telefónu sa jednoducho vloží tyčinka s príslušným koncom. Konkrétne tam, kde obvykle zavádzate nabíjací kábel. Smartfón sa nakoniec pripojí k USB kľúču a potom je pripravený na zálohovanie. Následne sa načíta aplikácia, ktorá umožňuje ukladať príslušné obrázky a údaje na palicu.

dopravné údaje

V tejto aplikácii si potom vyberiete, z ktorých údajov chcete ukladať na jednotku USB Flash. Po potvrdení všetkého začne zariadenie prenášať požadované údaje. Voliteľne je možné vytvoriť zálohu. Potom odpojte USB Flash disk od telefónu a vložte ho do USB portu na počítači. Tu sa zariadenie pripojí a v prieskumníkovi môžete ľahko vybrať údaje, ktoré chcete preniesť. Viac tam určite nie je.

Aké sú výhody a nevýhody produktu?

Každý modul gadget má rôzne výhody a nevýhody, ktoré by ste mali poznať. Môžu tiež predstavovať rozhodnutie o kúpe a pomôžu zistiť, či je MemorySafeX skutočne užitočný pre vaše vlastné potreby:

výhody

 • ľahká manipulácia
 • kompatibilný s iOS a Android
 • ukladá dáta oveľa jednoduchšie
 • použiť aj na zálohovanie údajov
 • dostatočná kapacita

nevýhody

 • nie sú známe

Ako vidíte na tomto zozname veľmi dobre, neexistujú prakticky žiadne nevýhody pri práci s jednotkou USB Flash. Nezáleží na tom, či potrebujete zariadenie na zálohovanie alebo iba na ukladanie fotografií a videí. Pretože sa s ním ľahko manipuluje, je zaujímavý pre každé publikum, ktoré vlastní mobilný telefón. Okrem toho je kompatibilný s iOS a Android. Nemohlo to byť lepšie, však?

Všeobecné funkcie testovania a kvality pamäte MemorySafeX

Samozrejme sme sa chceli presvedčiť aj o schopnostiach tohto zariadenia a vyskúšať si ho. Vyzerá veľmi kvalitne, materiály sú stabilné. Preto si ho môžete vziať so sebou aj na cestách. Ak je potom práve potom pamäť plná, môžete ju len trochu vyprázdniť pomocou paličky.

Manipulácia je veľmi ľahká, ani by sme si to nemysleli. Na tomto zariadení sme skutočne ocenili, že nemusíte brať so sebou kábel, aby ste ho pripojili k počítaču. Najmä pokiaľ ide o spoluprácu medzi počítačmi, iTunes a smartfónmi, je to niekedy skutočná sisyfská úloha, ktorú treba uprednostňovať. Preto väčšina z nich ukladá svoje údaje v cloude.

To však má z dlhodobého hľadiska nevýhodu, že v určitom okamihu je pamäť plná. Preto je prenos medzi paličkou, smartfónom a počítačom vždy výhodnejší. Počas niekoľkých týždňov, keď sme zariadenie vyskúšali, sme s ním boli veľmi spokojní, a preto by sme ho chceli odporučiť.

Všeobecné skúsenosti a názory na pamäť MemorySafeX

Skúmali sme ďalšie prieskumy týkajúce sa USB flash disku a našli sme väčšinou iba dobré recenzie. Aj keď zariadenie nebolo na trhu príliš dlho, vyskúšalo ho dosť používateľov. Najviac pozitívne informujú o produkte a chceli by ste ich mať niekoľko, aby ste ich mohli navždy uložiť na USB kľúč. Väčšinu vašich údajov zálohujete pomocou tohto produktu, pretože je to omnoho jednoduchšie, čo v podstate iba posilňuje naše výsledky testov. Nenašli sme žiadne negatívne názory.

zálohovať dáta

Existujú známe problémy s pamäťou MemorySafeX?

Rovnako ako akýkoľvek disk, aj tyčinka má určite dátum exspirácie. Aj keď väčšina môže trvať až pätnásť rokov, vždy sa časom opotrebujú. Preto by sme to radi uviedli ako problém, aj keď ho nemôžete považovať za skutočný problém.

Kde si môžem kúpiť MemorySafeX?

Najlepšie priamo od výrobcu, ktorý predáva svoje výrobky na svojej vlastnej webovej stránke. Tu kupujúci nielen zaručuje, že dostane originál, ale aj spôsob, ako objednať niekoľko. Odstupňovanie tu stanovuje, že čím viac si objednáte z paličiek, samotný jedinec je omnoho lacnejší.

Preto sa dôrazne odporúča prístup k viacerým súčasne. Doprava je rýchla, objednávka je nekomplikovaná. Okrem toho je tu rýchla dodávka, s niekoľkými dňami po objednaní už balík bol doručený. Pokiaľ ide o možnosti platby, je k dispozícii niekoľko. Sú to bezrizikové, ako je to len možné, a preto je objednávka dobre stojí za to.

Technické detaily MemorySafeX

Poďme k technickým detailom, o ktorých nie je známe veľa, ale stále by sme našli pár, ktoré by sme radi uviedli nižšie:

 • 64 GB úložného priestoru (dosť pre 64 000 fotografií)
 • na použitie s iOS a Android
 • integrovaný port Lightning a USB
 • použiť na zálohovanie fotografií a údajov
 • nevyžaduje sa žiadny samostatný ovládač

Technológia USB kľúča umožňuje užívateľovi ľahko používať zariadenie bez nutnosti inštalovať ovládač. Na správu existuje aplikácia, ktorú môže používateľ sledovať a ktorá sa rovnako ľahko používa.

ukladať dáta

odnotenie a odporúčanie MemorySafeX

Celkovo by sme vám odporúčali USB kľúč. Zálohovanie sa dá ľahko vykonať. Okrem toho existuje niekoľko ďalších účelov, na ktoré je užitočný. Uľahčuje ukladanie obrázkov a videí v žiadnom momente bez potreby počítača. Obrázky a údaje sa ukladajú priamo na palicu a stále sa dajú získať na ďalšie spracovanie.

Výhodou je tiež kompatibilita s iOS a Android, v dôsledku čoho pracuje s nespočetnými modelmi, ktoré sú dostupné na trhu, bez toho, aby sa museli držať politiky. V zásade ide o skutočné obohatenie, bez ktorého nemôžete vyjsť, keď s ním budete pracovať a uvidíte, čo to môže urobiť. Ďalšie skúsenosti zákazníkov sú k dispozícii prostredníctvom tohto odkazu! *

Informácie o dodávateľovi alebo prepravcovi

O prepravnom partnerovi je málo známe. Zariadenie je však distribuované spoločnosťou s názvom Hyperstech. Tu je úplná adresa: Hyper SIs Ltd., 7 / F, budova The Grande, 398-402 Kwun Tong Road, Kowloon, Hongkong. Na podporu sa zriaďuje aj horúca linka, ktorá sa prevádzkuje medzinárodne. Znie: +44 20 3808 9234 a je v prevádzke 24 hodín denne. Ak dávate prednosť napísaniu e-mailu, kontaktujte [email protected]

Domovská stránka: https://shop.hyperstech.com/ *

Zoznam zdrojov a ďalšie odkazy

MemorySafex

8.3
Materiál 8.5
Použiteľnosť 8.0
Použitie 8.5
Cena 8.0
Previous Post
Keto Prime Diet
Výživové Doplnky Znížiť

Keto Prime Diet Recenzie, cena a skúsenosti

Next Post
Xone Phone
Gadgets

Xone Phone Recenzie, cena a skúsenosti