Ling Fluent Recenzie, názory, cena a kúpiť

Učenie cudzieho jazyka nie je vždy jednoduché. Okrem toho je vždy ťažké nájsť kompetentného učiteľa, ktorý vás učí jazykom, aby ste ich pochopili. Vo väčšine škôl, kde si môžete absolvovať kurzy, vyučujete aj cudzie jazyky, ale koncept sleduje výučbu v priebehu niekoľkých týždňov alebo mesiacov. Kurz začiatočníkov je nasledovaný pokročilým kurzom a až potom sa človek dostane do kruhu tých, ktorí sa tiež učia slovnej zásobu používania, s ktorou sa dá do tejto krajiny cestovať a zodpovedajúcim spôsobom sa vyjadrovať. Ling Fluent je multimediálna platforma, ktorá umožňuje učiť sa cudzí jazyk bez predchádzajúcich vedomostí do 4 týždňov. Takže sme sa pozreli na tento koncept a chceli by sme vysvetliť, aké výhody prináša platforma.

Čo je Ling Fluent?

Ling Fluent je platforma, ktorá už nadchla tisíce ľudí. Platforma umožňuje učiť sa jeden z celkom 8 cudzích jazykov. S medzi ne patria:

 • angličtina
 • nemčina
 • španielsky
 • francúzština
 • Nórsky
 • švédčina
 • taliančina
 • holandčina

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Koncept, ktorý sa sleduje na tejto platforme, nielenže pracuje so stoickým štúdiom slovnej zásoby a následnou kombináciou gramatiky a jazyka. To tiež vyžaduje rôzne zmysly pre rýchle a efektívne internalizáciu jazyka. Systém je založený na rôznych kartách, ktoré obsahujú slovo aj výraz, tvoria kontextovú vetu a zároveň sú k dispozícii preklady a obrázky, s ktorými môže používateľ pripojiť slovo. Učebný proces je oveľa lepší a jazyk sa naučil rýchlejšie.

Kto je Ling Fluent vhodný?ling fluent

Portál je určený každému, kto sa chce čo najrýchlejšie a najúčinnejšie učiť cudzí jazyk. Už tisíce sú zaregistrovaní v službe a učia sa jeden z ôsmich jazykov. Vek nezáleží na tom, pretože ako tínedžeri sa môžu učiť rôzne jazyky, ako aj starší človek, ktorý sa chce dozvedieť viac. Portál je preto vhodný pre každého, kto sa jednoducho zaujíma o ďalšie jazyky.

Ako je obsah výrobku štruktúrovaný?

Portál výrobku rozdeľuje kurzy a programy do troch rôznych kategórií. Všetky tri sú zamerané na učenie jazyka, ale obsah sa mierne líši. Tu je stručný prehľad obsahu:

basic

 • 1 500 indexových kariet so slovami
 • 15 kategórií predmetov
 • asi 100 slov pre každú tému
 • Prístup k učebnému materiálu na 6 mesiacov kedykoľvek

za

 • 5 000 indexových kariet so slovami
 • 25 kategórií
 • asi 100 slov pre každú tému
 • Prístup k učebnému materiálu na 12 mesiacov kedykoľvek

vip

 • 5 000 indexových kariet so slovami
 • 25 kategórií
 • asi 100 slov pre každú tému
 • Prístup k učebnému materiálu kedykoľvek

To znamená, že v závislosti od toho, aké intenzívne sa chcete naučiť každý jazyk, existuje vhodný balík. Ak sa chcete zoznámiť s jazykom, balík pro alebo VIP je pre vás veľmi vhodný. Ľudia, ktorí sa chcú naučiť jazykové princípy, majú v základnom balíku veľké výhody. Takže je ten správny kurz pre každého.

Ling Fluent test výrobku

Chceli sme sa tiež bližšie zaoberať témou konceptu a najprv si rezervovali balík Basic, aby sme sa oboznámili s jedným z ôsmich jazykov. Učebné materiály sú prístupné nielen na počítači, ale aj na smartphone alebo tablete, čo je zvlášť výhodné, keď napríklad cestujete veľa. Napríklad je možné sa naučiť aj jednotky na pracovných cestách, ktoré sú inak nedosiahnuteľné. Na ceste vo vlaku je taktiež ľahké učiť sa. Aplikácie a programy sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché a zrozumiteľné, takže je ľahko použiteľné a prístupné kedykoľvek. Naučíte sa inak ako v škole, je pravdepodobnejšie, že uviaznete, čo vám pomôže naučiť sa oveľa rýchlejšie. Dôvodom je koncept spojenia slov s situáciami alebo obrázkami. Skutočnosť, že existuje aj hlas, rýchlo sa naučíte, ako správne vysloviť, a potom môžete prejsť na iné slovo. Pravidelné opakovanie jazyka je pochopiteľné, v krátkom čase, a tak sa nám podarilo naučiť princípy jazyka do troch až štyroch týždňov a nemôže ísť do detailov neskôr. Platforma opäť poskytuje

slovnú zásobu a indexové karty, ktoré potrebujete. Systém funguje, aj keď to nemusí na prvý pohľad vyzerať. Toto bolo preukázané v rôznych štúdiách alebo aspoň v podobnom systéme. Ľudia oveľa lepšie spájajú veci s obrazmi, a tak sa učia rýchlo a efektívne a tento koncept sa uplatnil aj na tejto platforme. Celkovo sme s ňou boli veľmi spokojní, ale tiež odporúčame, aby niekto zakúpil verziu pro alebo vip, ak chce pokračovať v štúdiu jazyka.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

General Ling Fluent skúsenosti

Mnoho ľudí má problémy s učením sa jazykov. Používajú rôzne kurzy z univerzít alebo podobných inštitúcií. Tieto kurzy sú nielen drahé, ale často nepomáhajú, ako by ste dúfali. Preto niektorí vyskúšali túto službu a výsledky boli rovnako prekvapení ako my. Všeobecne platí, že spätná väzba je veľmi dobrá, a to aj opakovane pochválil združenia je s obrázkami, pretože ľudia môžu toľko lepšie zapamätanie slovnú zásobu a základy jazyka. Nie je to vyčerpávajúce, aby sa učili, a preto neexistuje ani tlak, ktorý vie veľa škôl. Starší ľudia majú tiež veľkú výhodu zo služieb a sú spokojní s jazykom, a to dokonca aj v trochu vyššom veku, a to iba v prípade dovolenky. Skepticizmus o službe bol tiež prítomný v niektorých, ale oni dať to rýchlo potom, čo len skúsil program. o

Aké sú výhody a nevýhody výrobku ?

Rovnako ako pri akejkoľvek službe, existuje niekoľko vecí, ktoré je potrebné zdôrazniť pred rozhodnutím. Poďme sa pozrieť na výhody a nevýhody, ktoré možno získať prostredníctvom platformy a čo by mohlo byť dôvodom, prečo by ste sa mohli proti nemu rozhodnúť:

výhody:

 • učiť sa odkiaľkoľvek chcete
 • ľahký prístup
 • špeciálne a ľahko pochopiteľné aplikácie
 • spojenie s obrázkami
 • Možné aj ako hlasový výstup
 • rýchle a efektívne vzdelávanie

nevýhody:

 • Prístup je obmedzený na balíky Basic a Pro
 • Možným časovým tlakom

Jedinou nevýhodou balíkov je, že po tom, ako si rezervujete balík, dostanete určitý časový tlak. Po uplynutí 6 alebo 12 mesiacov sa prístup opäť vypne, ak ste si rezervovali balík Pro alebo Basic. Bohužiaľ v celkovom živote sa stáva veľmi rýchlo, že niečo bráni, že sa môžete učiť, ako sa vám páči. Napriek tomu by ste ho mali vyskúšať. Výhody sú zrejmé v každom prípade.

Kde môžem kúpiť Ling Fluent?

Priamym prístupom k domovskej stránke programu je prístup. Preto sa musíte zaregistrovať na kurz a potom sa tam priamo dostať k začatiu učenia. Formulár objednávky vám poskytuje iba niektoré informácie o sebe, vrátane mena, adresy, e-mailovej adresy a telefónneho čísla.

Aké sú náklady výrobku ?

Spoločnosť Ling Fluent zvyčajne predáva prístup za 120 eur. Avšak, ak sa chystáte do ponuky, môžete očakávať cenu okolo . Ponuky sú vždy odlišné, a preto sa odporúča najprv pozrieť po stránke a potom sa rozhodnúť, ako sa zaregistrovať do platformy.

Záver výrobku

Odporúčame, aby spoločnosť Ling Fluent zanikla. S týmto programom nie je učenie viacerých jazykov problémom. Predovšetkým vám dáva prístup ku všetkému, čo potrebujete naučiť. Obe slovníky a frázy sa učia, spojené s rôznymi obrázkami, čo uľahčuje učenie jazykov. Podobne sú k dispozícii hlasové nahrávky, ktoré môžu byť oveľa jednoduchšie orientovať. Podľa služby sa môže jazyk dozvedieť do 4 týždňov a tento test sme získali aj v našom teste. Dôležitý bod: človek sa učí plynule hovoriť, čo sa často nevyskytuje na univerzitách alebo podobných inštitúciách. Môžete dokonca ísť na dovolenku s rodinou, aby ste tam hovorili.

S Ling Fluent sa môžete naučiť cudzie jazyky prakticky všade!

Ling Fluent je inovatívna e-learningová platforma, ktorá podporuje všetky momentálne známe mobilné zariadenia. To znamená, že sa môžete naučiť nový jazyk aj na ceste do práce a počas 15 minútovej prestávky v škole.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Jednoducho otvorte aplikáciu, zvoľte jazyk, ktorý sa chcete naučiť, a potom urobte výber rozsahu slovnej zásoby. Slovník je veľmi dobre roztriedený, pretože je rozdelený do 15 kategórií: každodenný život, práca, domov, rodina, ľudia / vzhľad, zdravie, jedlo, cestovanie, počasie, podnikanie, peniaze, technika, umenie, médiá a príroda.

Vysoko pokročilý IT systém platformy Ling Fluent overuje získané vedomosti v reálnom čase, takže sledovanie vášho pokroku nie je vôbec ťažké. A ako viete, aj tie najmenšie kroky vpred vás motivujú, aby ste pokračovali a urýchlili učenie cudzích jazykov.

Vedecké štúdie potvrdili účinnosť metódy inovácie jazyka Ling Fluent

Ling Fluent bol vyvinutý skúsenými lingvistami a metodikmi výučby cudzích jazykov. Osoby s rovnakou kompetenciou testovali účinnosť tejto metódy, aby skontrolovali, čo dokázali plne dosiahnuť. Výskum uskutočnili vedci z Harvardskej univerzity, ktorí počas svojej vedeckej kariéry skúmali vplyv zvukových a obrazových stimulov na to, ako rýchlo získavajú informácie ľudský mozog. Tentokrát účastníci štúdie boli študenti všetkých vekových skupín a pohlavia; celkovo takmer 20 ľudí.

Ich zručnosť v jednotlivých cudzích jazykoch bola odlišná, ale žiadny z týchto ľudí nevykazoval žiadne charakteristiky polyglotov. Na začiatku výskumného programu musel každý tester vybrať jeden jazyk, ktorý sa chce učiť, a potom postupovať podľa pokynov na platforme Ling Fluent. Výsledky štúdie boli prekvapujúce pre vedcov, ako aj pre samotných študentov. Takmer 98 percent z nich ovláda jazyk, ktorý si vyberú za 30 dní! Niektorí z nich dokonca začali učiť druhý jazyk, čo znamená, že urobili dva kurzy súčasne.

Takéto výsledky jasne potvrdzujú, že impulzná metodika výučby cudzích jazykov používaných v spoločnosti Ling Fluent pracuje na 100% a v súčasnosti je najefektívnejšia na trhu.

Špeciálne tipy pre učenie jazykov

Ak sa chcete naučiť jazyk, nemusí to byť vždy drahý kurz, na ktorý sa zaregistrujete. Často sú iné atribúty, ktoré kurz spĺňa, aby sa naučili jazyk, dostatočné, ako je to napríklad v prípade Ling Fluent. Existuje však niekoľko malých tipov, ktoré môžete vziať domov, ktoré vám pomôžu ešte lepšie. Na jednej strane: kto sa cíti motivovaný a odhodlaný, učí sa jazyk lepšie ako niekto, kto je pod tlakom. Jedna osoba sa učila jazyk určitého záväzku. Pretože nič neprichádza z ničoho. Každodenné učenie slovnej zásoby a gramatiky pomáha plynulému jazykovému hovoru. To však tiež vyžaduje správny program, ktorý spĺňa očakávania, ktoré očakáva od jazyka. A to nemusí mať vždy vysokú cenu.

Previous Post
Catch Me Patch Me
doplnky

Catch Me Patch Me Recenzie, názory, cena a kúpiť

Next Post
Silane Guard
Zdravie

Silane Guard Recenzie, názory, cena a kúpiť