Fly Bra Recenzie, názory, cena a kúpiť

Čo je Fly Bra?

Podprsenky sú vždy problémom, keď oblečenie je vzdušné, keď sa nosí bez ramienok, alebo dokonca aj keď tenké popruhy drží hornú časť. Často nosia nosia svoje oblečenie alebo podprsenku nemožno nosiť vôbec, napríklad v hornej časti. Tento problém bol prijatý japonským dizajnérom a vyvinul Fly Bra. Ide o neviditeľnú podprsenku, ktorá sa hodí pod každý odev a zároveň vytvára ideálnu dekoráciu. Táto podprsenka je inovatívny model, ktorý každá žena niekedy snívala. Okrem veľmi praktického tvaru je podprsenka tiež mäkká a prirodzená, je umývateľná a môže sa nosiť znova a znova. Zvláštnosťou je, že táto podprsenka má úplne otvorený chrbát. To znamená, že s týmto podprsenkou môžete ľahko nosiť aj široký výstrih chrbta. Podprsenka spĺňa aj náročné ženy na všetky podmienky, ktoré kladú na podprsenku. Okrem neviditeľnosti pod oblečením poskytuje podprsenka ďalšiu výhodu. Medzi škrupinami je šnurovanie a to zaručuje, že prsia sú perfektne tvarované a prsia sú tvarované presne tak, ako to každá žena chce. Vzhľadom k tomu, BH obklopuje len prsia, ale dokonale zapadá, všetky odevy možno nosiť aj naďalej považovať za nevyhnutné, ak je k dispozícii pre odev v budúcnosti zodpovedajúcej podprsenku.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Údaje o Fly Bra

Fly Bra

Podprsenka je vyrobená výhradne z vysoko kvalitných a rozmerovo stabilných materiálov. Nylonový materiál, ktorý tvorí hornú časť podprsenky, je naplnený pohodlným a mäkkým penovým materiálom, ktorý dáva prsníku dokonalý tvar. Misky sú vyrobené zo silikónu. Takže majú dokonalú priľnavosť k pokožke. Šnurovanie v prednej časti podprsenky je dokonale prispôsobené hrudníku, takže je efektívne podopreté a tvarované a vyzerá veľmi dobre pod akýmkoľvek oblečením. Materiál je ľahko čistiteľný a dá sa umývať ručne. Podľa rozmerovej stability, ktoré poskytujú škrupiny kvôli ich výrobu tvrdých, napriek tomu materiál je príjemný pre pokožku, fit podprsenky je optimálny a nezošmykuje, a to nemusí byť opravené počas nosenia. Dôležité je však, že podprsenka nie je vyrobená z často uprednostňovanej bavlny, ale namiesto toho nájdu rozmerovo stabilné a vysoko kvalitné nylonové materiály.

Kto je Fly Bra vhodný?

Na rozdiel od mnohých iných podprsenok, Fly Bra je ideálny pre každú ženu. Oblečenie alebo podprsenka veľkosť nezáleží, keď príde na výber tejto podprsenky. Vďaka svojej špeciálnej výrobe sa podprsenka vždy hodí. To nie je len preto, lebo každá žena môže nosiť podprsenku. Neexistujú žiadne problémy s týmto podprsenku, pretože každá žena môže prispôsobiť podprsenku na jej vlastnú veľkosť. Je to preto, že podprsenka v prednej časti je vybavená šnurovaním. Takže môže byť viazaný veľmi tesne alebo skôr trochu ďalej, podľa želania a prispôsobeného charakteru. Podprsenka tiež vyhovuje každej individuálnej požiadavke, ktorú majú ženy na tvarovanie prsníka. Prostredníctvom šnurovania možno individuálne určiť, či prsia by mala byť tvarovaná normálne alebo či má byť väčší objem. S menším prsníkom môže užšie šnurovanie simulovať väčší objem a podprsenka má dokonale podpornú a tvarovaciu funkciu a môže tvoriť ideálnu dekoráciu pre všetky ženy ako neviditeľnú podprsenku.

Ako efekt Fly Bra funguje?

Podprsenka má veľmi špeciálny strih. Na rozdiel od klasických podprsenok, ktoré sa dostanú do popruhov, je táto podprsenka pripevnená k hrudníku a sama o sebe priľne, čo znamená, že na nosenie podprsenky nie sú potrebné žiadne remienky alebo iné podprsenky. Podprsenka je umiestnená na hrudi, potom ľahko stlačená a nakoniec prispôsobená na vlastnú figúrku so šnurovaním, ktoré je integrované medzi panciermi vpredu. Podprsenka ponúka dve funkcie v jednej, pretože vytvára a zdvihne hrudník, ako klasická podprsenka, ale na požiadanie môže simulovať plnšie dekolt jednoduchým zatváraním šnurovania v prednej časti primerane tesne. Nastavenie podprsenky sa vykonáva výhradne šnurovaním, čo je dôvodom, prečo sú ženské podprsenky všetkých veľkostí podprsenky rovnaké a preto je možné ich ponúknuť ako štandardné rozmery.

Podprsenka funguje dobre:

 • nemá žiadne nosiče
 • Je nezávisle pripojený k hrudníku
 • S šnurovaním môže byť prsník perfektne tvarovaný
 • jedna veľkosť vyhovuje všetkým ženám

Ako funguje aplikácia Fly Bra?

Nosenie podprsenky je veľmi jednoduché. Po prvé, koža prsníkov musí byť úplne očistená. Kožný olej a pleťové vody alebo iné výrobky na starostlivosť musia byť úplne odstránené z kože tak, aby bola optimálne zaistená priľnavosť podprsenky. Len potom môže byť podprsenka nastavená. Na tento účel sa uvoľní šnurovanie medzi nábojmi. Potom sa silikónové škrupiny umiestnia na hrudník a pevne sa tlačia na pokožku. Podprsenka je už úplne sama. Ak sa škrupiny prilepia, nastavenie prispôsobenia sa môže uskutočniť pomocou šnurovania. Ak je prsia len pevná a tvarovaná, postačí len mierne utiahnuť šnúrky. Ak je na druhej strane požadovaný push-up efekt, šnurovanie sa utiahne, kým prsia nemá požadovanú polohu. Je dôležité, aby silikónové škrupiny po použití boli vždy mierne ošetrené zvlhčujúcim prostriedkom, aby sa udržala pružnosť a aby sa naďalej držali na hrudi a tam hafteen.

Aké výhody a nevýhody prinesie spoločnosť Fly Bra?

výhody:

 • Podprsenka nepotrebuje žiadne popruhy, takže nespôsobuje tlakové body
 • Podprsenka sa môže nosiť pod akýmkoľvek odevom, pretože je koža sfarbená
 • na podprsenku je možné nosiť akýkoľvek výstrih, tiež krk na opasok alebo bezšnúrový odev
 • jednoduché a pohodlné nosenie
 • Nekĺzne kvôli zariadeniu so silikónom v plášti

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

nevýhody:

 • žiadny

Sú známe vedľajšie účinky Fly Bra?

Nosenie podprsenky nezahŕňa žiadne vedľajšie účinky, ktoré by výrobca mohol varovať. Avšak, to môže byť prípad, že niektoré ženy sú citlivejšie na silikónu a kože spôsobom budú reagovať, pretože podprsenka je lemovaná v škrupinách kompletné silikónom, aby bolo zaistené dokonalé prispôsobenie. V opačnom prípade podprsenka môže ľahko nosiť všetky ženy a tiež kvôli tvaru nie sú žiadne problémy s popruhmi, ktoré rezu. Fly Bra má tiež pridanú výhodu, že je neviditeľná podprsenka pre každú ženu a nie je potrebné sa obávať podprsenky, ktorá má problémy s fitom. Podprsenka tvorí ideálny výstrih a môže sa nosiť na všetkých odevoch.

popis

Športová podprsenka Shock Absorber Ultimate Fly sa môže pochváliť najnovšou unikátnou technológiou krížového ovládania, ktorá kombinuje rezanie laserom, lepenie a tvarovanie pre vysokú účinnosť. Tri vrstvy tkaniny sú navzájom spojené a tvarované do tvaru prsníka, aby absorbovali vnútorný i vonkajší pohyb. Kartáčovaný elastický pomáha znižovať trenie, zatiaľ čo dvojité nastavenie zadnej časti a protišmykové nastaviteľné popruhy vám pomôžu vytvoriť perfektné prispôsobenie, ktoré zaručuje, že pohodlie zodpovedá technológii. Odvzdušňovací materiál a ľahkosť podprsenky znamená, že zabudnete, že ho dokonca nosíte.

 • Non-polstrované
 • bez drôtené
 • Vysoký vplyv
 • Plný pohár
 • 81% polyamid, 10% polyester, 9% elastan
 • BB-009844

Všeobecná skúška Fly Bra

Špeciálnym prvkom kvality podprsenky je to, že dokonale padne bez popruhov a nekĺzne. Ďalšou špeciálnou vlastnosťou podprsenky je to, že ju možno zakúpiť v jedinej veľkosti. Vďaka perfektnému uloženiu a nastaviteľnosti škrupín pomocou šnurovania podprsenky padne každá žena. Okrem toho vďaka výrobe, ktorá je založená výlučne na podporných škrupinách, nie je problém týkajúci sa kombinácie veľkosti pohára a veľkosti podväzkov. To je ťažké pre mnoho žien a pre určité veľkosti pohára, požadovaná veľkosť podprsenky nie je k dispozícii s klasickými podprsenkami. Podprsenka neprinesie tieto problémy, a preto sa vždy perfektne hodí, bez toho, aby ste to museli vyskúšať.

Všeobecné skúsenosti Fly Bra

Používatelia neustále hlásia pozitívne z BH. Je chvályhodné, že podprsenka jednoducho dáva tvar alebo dokonca vyvoláva ideálne dekolt, ak sa šnurovanie vykonáva podľa toho. To môže tiež byť tvorené mnohými ženami, ktoré odhadujú medzeru medzi prsníkmi. Ženy si môžu vychutnať skutočnosť, že podprsenka Fly podprsenka sa môže nosiť na mnohých rôznych odevoch, a že elegantné večerné oblečenie, ktoré je bez ramienok alebo dokonca nízke na chrbte, prináša výhody tejto podprsenky. Ako neviditeľná podprsenka tento model vždy poskytuje perfektný vzhľad a ženy sú veľmi potešené, že často nepríjemné popruhy nie sú prítomné v tejto podprsenke. Ako dôležitá podmienka dokonalého uchytenia je naliehavo dôležité, aby pokožka bola dôkladne očistená pred pripojením podprsenky a oslobodená od tuku a výživných kozmetických výrobkov, ako zdôrazňujú užívatelia. S týmto dôležitým tipom aplikácie použite podprsenky a pády. O tomto prepojení nájdete viac názorov a skúseností zákazníkov!

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Aké sú náklady Fly Bra?

Na strane výrobcu je podprsenka ponúkaná za bežnú cenu 138 eur. Existuje však aj zníženie ceny, takže cena je teraz 69 eur za podprsenku. Nie je však uverejnená, či ide o časovo obmedzené ponuky alebo či je podprsenka ponúknutá natrvalo za zníženú cenu. Podprsenka je teda ponúkaná za cenu, ktorú klasická a kvalitná podprsenka v obchode inak má.

o Môžem si kúpiť Fly Bra?

Podobné podprsenky, ktoré fungujú na princípe Fly Bra, sú tiež ponúkané v online obchodovaní na známych predajných platformách. Avšak kupujúci by si mali uvedomiť, že tieto podprsenky majú rôzne mená bez výnimky, a to pravdepodobne nie je originál. V opačnom prípade môžete podprsenku zakúpiť na webovej stránke výrobcu so zárukou, že sa originál zakúpi. Objednávka sa tu však líši, ako je obvyklý online nákup. Na objednávku spoločnosti BH je na webovej stránke výrobcu uvedený iba malý kontaktný formulár. Tu je registrované vlastné meno, ako aj vlastné telefónne číslo, a preto je krajina uložená, z ktorej sa objednávka uskutočňuje. Následne výrobca podpory prevezme objednávku telefonicky a všetky ostatné podmienky objednávky sú opravené.

Zhrnutie
Dátum kontroly
Preskúmaná položka
Fly Bra
Hodnotenie
41star1star1star1stargray
Previous Post
hydroface
Krása

Hydroface Recenzie, názory, cena a kúpiť

Next Post
Cook it
Krása

Cook it Recenzie, názory, cena a kúpiť