Cook it Recenzie, názory, cena a kúpiť

Každý, kto má radi variť, určite vie, že každé jedlo prichádza s veľkým úsilím. Okrem toho je vždy nedostatok veľkostí porcií, a tak narazíte na nekontrolované, čo často poľutujete neskôr. Niektoré domáce jedlá nie sú vždy vizuálne príťažlivé, ako by ste si priali. A napokon, singlovci majú problém znovu a znovu, že nemôžu správne odhadnúť množstvá, a tak urobiť príliš veľa a vyhadzovať zvyšky na konci. Ale čo nie je naozaj potrebné, ak máte vhodný gadget, ktorý vám môže pomôcť správne vykonať prácu a lepšie odhadnúť množstvo. Takzvaný Cook je zariadenie, ktoré vďaka presne obmedzenému rozsahu dokáže presne pochopiť, čo stačí. Tiež pripravuje jedlá, ktoré si môžete vychutnať z oboch strán – pekné a ostrý. Pozorne sme sa pozreli na zariadenie a chceli by sme zhrnúť, čo je dôležité a čo môže skutočne robiť.

Čo je to Cook it?

Takmer každý z nás niekedy vyrobil vafle s vaflovým železom. Tento štýl sladkého jedla je jednoduchý a jednoduchý. Okrem toho predávkovanie cesta nie je naozaj možné, pretože všetko ostatné pretečie. Takže sa staráte o množstvá opatrne. Varenie je ďalším variantom vafle, pri ktorom je možné použiť iba jednu stranu, ak chceme vyprážané veci ako smažená vajcia alebo podobne. S týmto zariadením je štruktúra tak inovatívna, že prípravok je užitočný a nekomplikovaný. Zariadenie má tzv. Flip-over technológiu, ktorá môže byť použitá na vyprážanie potravín z oboch strán, hlavne chrumkavé a šťavnaté vo vnútri. V tomto prípade jednoducho zložite zariadenie. V skutočnosti nepotrebujete panvicu, rúru ani sporák. Zariadenie kombinuje všetky tieto funkcie a ponúka lepší prehľad o veľkosti porcie.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Pre koho je Cook it to správny produkt?

Cook it je vhodný a odporúčaný pre tých, ktorí chcú pečať čo najrýchlejšie, ale tiež chcú mať nekomplikované. Zariadenie je jednoducho zapojené do zásuvky a ste pripravení ísť. Čistenie je tiež úplne nekomplikované. Iste, pre väčšie skupiny hostí by ste nemali používať zariadenie, je však určite odporúčané pre jednotlivé domácnosti alebo ak ste pozvali hosťa. Okrem toho, kuchynský zázrak na raňajky, napríklad, skvelý spôsob, ako rýchlo pripraviť občerstvenie a miesto na stôl. Ak chcete, pripravte si jedlo priamo pri stole. Takže celá rodina má niečo také. Mimochodom: Pri kempovaní sa zariadenie tiež osvedčilo, pretože pripravuje jedlo rýchlo a len s jedným zdrojom energie.

Upravte Technické detaily

Teraz sa pozrime na technické vlastnosti produktu a pozrite sa na ne. Multifunkčná vežička má dva vykurovacie články, ktoré bežia pri 700 wattoch a sú teda len Cook it s nízkou spotrebou energie. Pri príprave potraviny sa používajú len dva vykurovacie články, ďalšie kroky nie sú potrebné. Prístroj teda spotrebuje ešte menej energie ako ktorákoľvek rúra alebo sporák, ak tiež potrebujete zohriať panvicu. Pre tento účel je zariadenie vybavené preklopný technológia, ktorá umožňuje jednoduché otočiť Cook it počas prevádzky, tak, že vnútro je pekne vyprážané z oboch strán. Dokonca aj valenci sa v tejto funkcii zlyhávajú, pretože ich môžete používať iba na jednej strane. Ďalšou vlastnosťou je antiadhezívny náter s lotosovým efektom, ktorý umožňuje mimoriadne čistenie.

Ako používam produkt?

Použitie produktu je vánok, ale malo by to byť iba dospelí. Pri príprave niečoho v prístroji jednoducho vložte misku do dodaného výrezu a zatvorte zariadenie. Potom sa odporúča zapojiť zástrčku do zásuvky a počkať. Medzitým si ten, kto si praje, môže znovu a znovu otvoriť zásuvku a preskúmať stav súdu alebo prípadne pridať niečo iné. Zariadenie sa opäť zatvorí. V smažených vajciach môže byť tiež ponechaná otvorená. Ak sa pripravuje niečo, čo by malo byť z obidvoch strán vyprážané, jednoducho ho zatvorte a otočte na druhú stranu. Technológia flip-over zaisťuje, že sa dá ľahko otvoriť aj v tomto stave a tým udržiava prehľad. Potom môžete jednoducho odstrániť a vychutnať si vyprážané jedlo. Čistenie sa vykonáva ľahko pomocou kuchynského uteráka, ktorý je potiahnutý vlhkým cez žľab. Akékoľvek zvyšky môžete odstrániť mierne navlhčenou handričkou. Antiadhézny povlak uľahčuje čistenie a opätovné použitie po čistení. Odporúča sa však čakať s čistením, kým sa úplne nevychladne.

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Aké sú výhody a nevýhody Cook it?

Ktokoľvek, kto sa rozhodne kúpiť tento Cook it, dostane pomocníka v kuchyni v triede svojej vlastnej, výhody môžu byť viditeľné. Chceli by sme však stručne uviesť výhody a nevýhody, aby bol takisto možný prehľad.

výhody

 •  ľahké uloženie
 •  rýchle použitie
 •  alternatíva šetriaca energiu
 •  Technológia preklopenia
 •  jednoduché čistenie

nevýhody

 •  žiadne veľké časti nie sú možné

Ako už bolo posta, porcie sú trochu obmedzené s týmto prístrojom, tak to predovšetkým pre jedno- alebo dvoch osôb domácnosti poskytnutý dostatok času. Pre väčšie skupiny hostí však nie je vhodné. Existuje veľa výhod, ktoré môžete využiť. Jednoduché skladovanie uľahčuje cestovanie po ceste, či už počas kempovania alebo na dovolenke vo všeobecnosti. Rýchlo sa používa a šetrí energiu, na rozdiel od rúry alebo pece, čo je ideálne pre rýchle jedlá.

Všeobecne Cook it test

Samozrejme sme tiež otestovali Cook it raz a chceli by sme vedieť, či to skutočne doručí to, čo výrobca sľúbil. Rozbalili sme ho a vyzeralo to veľmi kvalitatívne, ak sa pozrieme na detaily. Cook it vytvára solídny dojem a je ideálny v kuchyni, aby sa odložil. Môžeme si dobre predstaviť, že kempovanie je ideálnym rozšírením riadu a raňajky je zariadenie, ktoré sa časom stáva nepostrádateľným znakom. Príprava riadu s týmto prístrojom je jednoduchá a rýchla predovšetkým všetko ostatné. Je to horúce počas niekoľkých minút, aby ste mohli variť na to. Zároveň šetrí veľa času. Ak chcete ísť rýchlo, môžete mať varené vajíčko alebo omeletu. Skvelý prírastok k zachovaniu zdravia. V poľnom teste bolo zistené, že flip-over efekt byť veľmi užitočné, ale odporúčame vám najprv so strojom zoznámili sa zoznámili, takže človek nemusí vyčerpať tekuté potraviny na strane. Stačí nastaviť bod, ak je dobré zariadenie otočiť. Ale spravidla sa to veľa nedeje, keď to prevezmete príliš skoro. Pretože často jedlo je už tak hlboko vo

vnútri, že na strane niečo unikne. Skvelá technológia, ktorú sme dokázali určiť. Celkovo je Cook it viditeľný a dokonca aj po čistení bol úplne nekomplikovaný. Sme s ňou veľmi spokojní a v tejto chvíli by sme ju chceli odporučiť. Okrem jazdy pri kempovaní Mimochodom, sme objavili ešte ďalšiu funkciu, ktorá môže byť použitá veľmi dobre: ​​Časti sú ideálne, ak chcete schudnúť! Takže ak ste na diéte a nechcete premôcť príliš veľké porcie, môžete využiť tento prístroj extrémne!

Tu si môžete s výrobcom ušetriť 50%!

Generál Cook it skúsenosti

Ktokoľvek, kto mal niekedy so zariadením, sa zvyčajne hodnotil veľmi pozitívne. Jediné negatívne recenzie dostali jednotku kvôli veľkosti porcie, pretože tam sú vždy ľudia, ktorí jednoducho nemôžu dostať dosť. Ďalšia recenzia kritizovala, že ste nemohli hostiť hostí ideálne. Cook it sa na to vôbec nezaoberá, a preto tento rating do nášho výpočtu a hodnotenia úplne nezahŕňame. Celkovo je užívateľ veľmi nadšený produktom a profituje z jeho vlastností, takže je možný dôkladný záver. Tu si môžete prečítať Amazon skúsenosti zákazníkov!

Sú známe problémy varenia?

Zvyčajne zariadenie nespôsobuje žiadne problémy pri používaní. Čistenie je jednoduché, ale mali by ste byť opatrní, ak ho chcete utrieť trochu vlhkým, že príliš veľa vody nevstupuje do hry. Toto spôsobuje, že prichádzajúce čistenie je tiež ťažšie. Nemal by však byť problémom z dôvodu antiadhézneho povlaku. V opačnom prípade nie sú so zariadením žiadne problémy.

Kde môžem kúpiť?

Najlepší spôsob nákupu zariadenia na Amazon. Existujú rôzne ponuky, dostanete zariadenie v dvoch farbách: zelená a biela. Ak chcete, môžete sa tiež pozrieť na recenzie predávajúceho a zabezpečiť tak, že dostane prístroj a kvalitne. Navyše tu sú typické pokyny, pokiaľ ide o účet a návrat, takže ste na bezpečnej strane.

Cook it to recenzie

Celkovo môžeme Cook it hodnotiť len pozitívne. Je to skvelý doplnok k domovu a môže dokonca pomôcť vám schudnúť, pretože stanovuje pevnú veľkosť porcie, ktorá vás bude nasledovať. Okrem toho je užitočné, ak napríklad chcete pripraviť rýchle jedlo, ale nechcete rozbaliť inú nádobu. Celkovo a vysoko odporúčané pre zdravie!

Zložky a recepty doručené na vaše dvere sú všetko šialenstvo. Skoro pred rokom som sa snažil o Goodfood (pozri recenziu) a tešil sa mu. Tentokrát som dostal špeciálnu ponuku od spoločnosti Cook it a chcel som sa podeliť o svoje skúsenosti.

Rovnako ako v prípade Goodfood, musel som vybrať, ktoré jedlá chcem variť zo zoznamu 8 možností. Po výbere je potrebné uviesť, koľko častí každého jedla ste chceli (2, 3 alebo 4 porcie). V týždni pokusu som si vybral kurací padák thai, sladké zemiakové rizoto a čerstvé kuracie rameny (myslím, že som mala náladu na kurča a rezance, keď som urobil svoj výber).

Dostal som všetky ingrediencie sú recept na mojich dverách je izolované krabice naplnená ľadom balenia, aby sa prísady bezpečne jesť. Všetky zložky pre konkrétny recept boli umiestnené vo vlastných vreciach a označené, aby uľahčili. Ešte lepšie, boli zahrnuté do správnych čiastok, takže nie je potrebné nič merať!

V porovnaní s ostatnými stravovacími službami som si myslela, že recepty boli oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Ak recept hovorí 30 minút, to vlastne trvá 30 minút. Teraz to mohlo byť len preto, lebo dva z nich boli podobné miešaniu, ale aspoň to boli skôr možnosti ako vypracovanie receptov. Všetky recepty boli nutrične vyvážené (informácie o výžive sú dokonca zahrnuté na receptovej karte), ale najdôležitejšie je to lahodné! Naozaj som si miloval kurča na thai; bola čerstvá, slaná a sladká. Recepty sú tiež viac priateľské k rodine ako iné služby.

Aj keď som sa pokúsil len o dve spoločnosti, vybral by som to Cook over Goodfood jednoducho pre jednoduchosť receptov. Niekto používajúci túto službu pravdepodobne použije na šetrenie času a recepty, ktoré sú súčasťou programu Goodfood, vám to neumožňujú!

Pros:

 • Rýchle a chutné recepty
 • Ideálne pre náročné týždne
 • Nie je potrebné nakupovať a merať prísady alebo vyhľadávať recepty
 • Vynikajúce a výživovo vyvážené recepty
 • Bezlepkové a vegetariánske možnosti
 • Svoj odber môžete kedykoľvek preskočiť alebo zrušiť

Zápory:

 • Veľké veľkosti porcií (ktoré môžu byť tiež profesionálne)
 • Drahšie ako nákup surovín sami: Plán pre dvoch ľudí stojí 65 USD za týždeň, vrátane dane a platieb a plán štyroch osôb stojí 112 USD za týždeň. Náklady sú veľmi podobné ostatným spoločnostiam
 • Musíte neustále preskočiť týždne, ak nebudete na chvíľu používať službu
 • Nie je vhodný na alergie a neznášanlivosť
Zhrnutie
Dátum kontroly
Preskúmaná položka
Cook it
Hodnotenie
41star1star1star1stargray
Previous Post
Fly Bra
Krása

Fly Bra Recenzie, názory, cena a kúpiť

Next Post
Alcostopex
Krása

Alcostopex Recenzie, názory, cena a kúpiť